Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

dotnetdevelopersday.NET DeveloperDays  2018

18-19 września to ważne daty dla wszystkich pracujących w technologii .NET! Właśnie wtedy w Halach EXPO XXI odbędzie się piąta edycja słynnej, międzynarodowej konferencji .NET DeveloperDays.
Całodzienne prelekcje poświęcone konkretnemu zagadnieniu w przededniu konferencji (pre-cons), równoległe ścieżki tematyczne prowadzone przez ekspertów z całego świata oraz impreza integracyjna podczas wydarzenia – tak w dużym skrócie zapowiedzieć można kolejną edycję popularnej konferencji dla programistów .NET.
W związku z tym, że to już piąta edycja postanowiliśmy wprowadzić małe zmiany w dotychczasowej formule. Nowością będą aż 4 równoległe sesje tematyczne, zamiast 3. Co to oznacza dla uczestników? Możliwość wyboru interesujących zagadnień z zakresu technologii .NET z jeszcze większej puli. Dzięki temu zarówno osoby zaawansowane, pracujące od lat z tą technologią, jak i stawiające pierwsze kroki, będą mogły uczestniczyć w prelekcjach odpowiadającym ich poziomowi wiedzy– mówią Organizatorzy.
W 4. edycji wzięło udział prawie tysiąc uczestników, odbyło się 29 sesji tematycznych, poprowadzonych przez 14 ekspertów z całego świata. W tym roku organizatorzy stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej i do podzielenia się swoją wiedzą zapraszają aż 20 specjalistów!

Wśród nich znajdzie się niekwestionowany „zwycięzca” z zeszłego roku – Sasha Goldstein. Prowadzona przez niego sesja pt. “How I Built An Open-Source Debugger” została oceniona na 4,80 w pięciopunktowej skali, a jego pre-con pt. “Production Performance and Troubleshooting of .NET Applications”, zdobył notę 4,96! Oprócz niego na liście prelegentów znajdują się już także zeszłoroczni eksperci - Neal Ford i Daniel Marbach, lecz także nowy prowadzący - Shawn Wildermuth.

Kolejne nazwiska prelegentów będą uzupełniane na bieżąco na stronie konferencji: http://net.developerdays.pl/  oraz na facebookowym profilu: https://www.facebook.com/DeveloperDays/  a agenda konferencji zostanie ogłoszona w czerwcu.

Zobaczcie, co o poprzedniej edycji sądzą jej uczestnicy!

Maciej Pawlina z Mazowieckiego Klastra ICT
To była moja pierwsza konferencja .NET DeveloperDays. Udział w niej to niepowtarzalna okazja do spotkania i dyskusji z ludźmi o zaawansowanej wiedzy praktycznej w tej dziedzinie. Wydarzenie wyjątkowe w branży. Z wielką przyjemnością wezmę udział w kolejnych edycjach!
Paweł Łukasik – bloger IT
Konferencja od kilku lat wpisuje się w mój kalendarz obowiązkowych wydarzeń programistycznych w Polsce. Edycja 2017 i tym razem nie zawiodła: dostarczyła zarówno merytorycznych treści, jak i umożliwiła kuluarowe rozmowy pomiędzy programistami i programistkami. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję.
Ewelina Winska z organizacji GirlsInTech
Najbardziej ucieszyła mnie możliwość poznania i rozmowy z Michele Leroux Bustamante. To było bardzo inspirujące. Michele zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w kilku korporacjach i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Spotkanie z nią zdecydowanie zmotywowało mnie do dalszego rozwoju.
loading...
loading...
loading...

Jak rozwiązanie Sage i Light ERP wspiera...

Obejrzyj studium sukcesu firmy Hama, która rozwija swoją działalność w oparciu o rozwiązanie Sage...

Inteligentne przedsiębiorstwa 2020

Jak polski biznes radzi sobie z nowymi technologiami? Co już mamy, a co nadal pozostaje poza...

mSIMPLE.DMS - mobilna aplikacja SIMPLE

Aplikacja umożliwia szybkie, skuteczne i efektywne zarządzanie dokumentami w Twojej organizacji,...

SECO/WARWICK cyfrowo i w chmurze z...

SECO/WARWICK, światowy lider rynku rozwiązań do obróbki cieplnej metali, aby móc skutecznie...

Metodologia wdrożenia systemu ERP wg proALPHA

Nowoczesny i niezawodny system ERP jest kluczowym warunkiem usprawnienia pracy i rozwoju...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner