Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

Advanced Supply Chain 2018

advancesupplychain logoBVL International – Chapter Poland i Wydawnictwo Eurologistics już po raz trzeci łączą siły, aby stworzyć platformę wymiany wiedzy na temat funkcjonowania zaawansowanych łańcuchów dostaw. Międzynarodowa konferencja Advanced Supply Chain 2018 - bo o tym wydarzeniu mowa - odbędzie się 20 września w Warszawie.


Podczas konferencji postaramy się zajrzeć za kulisy pracy menedżerów łańcuchów dostaw i poznać ich opinię na temat tego, co robią, czego poszukują i gdzie odnajdują inspiracje do dalszej wytężonej pracy. Nie zabraknie także wystąpień przedstawicieli firm technologicznych, którzy codziennie pracują nad rozwiązaniami pozwalającymi przybliżać się do cyfrowego świata biznesu. Najbardziej zaawansowane rozwiązania, które funkcjonują w nowoczesnych łańcuchach dostaw, zawsze stanowią bowiem synergię ludzkich talentów i możliwości stwarzanych przez nieustannie doskonalone technologie.

Dzięki kilkuletniej współpracy organizatorów konferencji z BVL International, uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość spotkania się ze światowymi ekspertami w obszarze logistyki. Bundesvereinigung Logistik to stowarzyszenie branżowe, które w Niemczech działa od prawie 40 lat. Posiada sieć oddziałów za granicą, m.in. w Sao Paulo, Singapurze i Szanghaju, a także w wielu miastach europejskich, w tym w Katowicach. Stowarzyszenie gromadzi łącznie ponad 10 000 osób z różnych krajów, w jego szeregach jest także wielu polskich menedżerów i naukowców. Wśród członków BVL są osoby zasiadające w Radzie Ekspertów, w tym: prof. dr Karl Novak – przewodniczący Rady, reprezentujący Robert Bosch GmbH, a także m.in. dr Lars Brzoska z Jungheinrich AG, Thomas Duvenbeck z Thomas Duvenbeck Holding AG, Thomas Moik z Airbus, Kay Schiebur z Otto Group i Frank Sportolari z UPS Deutschland.

Zachęcamy do szybkiego przesyłania zgłoszeń, co pozwoli na skorzystanie z preferencyjnych warunków udziału w konferencji. Do 23 sierpnia obowiązuje specjalna biletów - tylko 299 PLN netto za osobę. Dodatkowo, dostępne są pakiety zniżek w przypadku zgłaszania większej liczby uczestników z jednej firmy.

Zapraszamy na stronę asc.eurologistics.pl. Prócz formularza zgłoszeniowego, znajdą tam Państwo także sylwetki pierwszych potwierdzonych prelegentów i omawiane przez nich tematy, ramowy program wydarzenia, a także dodatkowe informacje organizacyjne.

 
 
 
loading...
loading...
loading...

Komputronik Biznes z systemem ERP Microsoft...

Zobacz jak jak platforma #Dynamics365 pozwoliła uporządkować, ujednolicić i wzbogacić wiedzę o...

Polskie zakłady produkcyjne utknęły w...

Dzięki technologiom przemysłu 4.0 efektywność fabryk rośnie kilkukrotnie szybciej niż w latach 90....

Przemysł 4.0 w praktyce - Predictive...

Poranek w firmie bez kawy? Awaria ekspresu do kawy może przynieść wymierne straty w...

Cyfryzacja na „mur beton” – system...

O systemach wykorzystywanych przez Warbud SA i Warbud - BETON Sp z o.o. do budowania kultury...

Przemysł 4.0 w praktyce w KLAUS...

Przemysł 4.0 stał się już namacalną rzeczywistością w firmie KLAUS Multiparking. Wydajna produkcja...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner