Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Ponar Wadowice stawia na system Teta ERP

teta unit4 businessPonar Wadowice S.A. to firma, która niedawno obchodziła złoty jubileusz swojego istnienia. Wieloletnie doświadczenie, nieustanne stawianie na rozwój oraz współpraca z największymi firmami w branży pozwoliły organizacji na osiągnięcie pozycji lidera wśród polskich producentów układów hydrauliki siłowej. To również jeden z kilku dużych zakładów, który w ostatnim czasie zdecydował się na zakup pełnego systemu Teta ERP firmy Unit 4 Polska.
 
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Misją firmy PONAR Wadowice S.A. jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów w zakresie wykonania elementów, części zamiennych oraz dostarczania układów i systemów hydrauliki siłowej. Firmę tworzą dwa główne zakłady produkcyjne: Zakład w Wadowicach zajmujący się produkcją i dostawą elementów hydrauliki siłowej, oraz Zakład w Łaziskach Górnych, produkujący systemy hydrauliczne. Ponad pół wieku doświadczenia w branży, własne biuro projektowo-konstrukcyjne, logistyka, produkcja i serwis pozwalają na kompleksową obsługę klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Potwierdzeniem prorozwojowego nastawienia firmy jest niedawne rozpoczęcie współpracy z producentem systemu Teta ERP – firmą Unit 4. Spółka PONAR Wadowice zdecydowała się na wdrożenie pełnego systemu ERP z rozbudowanymi elementami modułu Produkcyjnego oraz innymi dedykowanymi elementami.
W naszej firmie od zawsze stawialiśmy na precyzje oraz trwałość wykonywanych przez nas rozwiązań. Od pół wieku naszą wiedzę, doświadczenie i jakość doceniają największe organizacje. Przyczyniamy się do rozwoju wielu istotnych rynków: od lotnictwa – po okręty, od górnictwa – po energetykę, od przemysłu obronnego – po maszyny rolnicze. Aby sprostać naszym oczekiwaniom potrzebujemy narzędzia, które zagwarantuje skuteczny nadzór nad przepływem towaru począwszy od zakupu poprzez magazynowanie, zarządzanie zapasami, dystrybucję, gospodarkę opakowaniami, aż po dostarczenie produktu do ostatecznego odbiorcy. Jesteśmy przekonani, że system Teta ERP poradzi sobie z tym doskonale – mówi Marek Warzecha, Prezes firmy Ponar Wadowice S.A.
Współpraca z tak dużą i dobrze rozwiniętą organizacją to nie tylko wielka radość dla nas jako dostawcy oprogramowania ale również wielka odpowiedzialność, by stale czuwać nad najwyższą jakością naszych usług. Jestem pewien, że nasz system ERP pomoże firmie PONAR Wadowice w utrzymaniu pozycji lidera w swojej branży – mówi Piotr Chrobot, Dyrektor Zarządzający w firmie Unit4 Polska.
Źródło: www.unit4.com/pl
loading...
loading...
loading...

Chmura dużym ułatwieniem dla młodych,...

Przenoszenie zasobów firmy do chmury jest dzisiaj jednym z kluczowych elementów cyfrowej...

Małe i średnie firmy coraz częstszym celem...

Cyberprzestępczość jest równie dużym zagrożeniem dla korporacji, jak i małych oraz średnich firm....

Internet rzeczy rośnie w tempie 30 proc....

W kolejnych latach rynek internetu rzeczy będzie się rozwijał w 30-proc. tempie, a w 2021 r. do...

Procesowy ERP w firmie Danstoker

Procesowy ERP w firmie Danstoker

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner
  • snt button 250