Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

Kolejny zakład produkcyjny postawił na system ERP MAAT

compsoftlogoZakład Mechaniczny "SIARKOPOL" sp. z o.o. zakończył w wyznaczonym terminie wdrożenie pakietu MAAT, zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Z oprogramowania korzysta obecnie 25 użytkowników nazwanych.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Zgodnie z przyjętym harmonogramem zakończyło się wdrożenie MAAT w firmie Zakład Mechaniczny "SIARKOPOL" sp. z o.o.. Zrealizowanie projektu zajęło stronom tylko 8 miesięcy – od września 2015 r. do kwietnia 2016 r. Przedmiotem działalności firmy Zakład Mechaniczny "SIARKOPOL" sp. z o.o. jest produkcja i dostawa wysokiej jakości konstrukcji i urządzeń technicznych dla: przemysłu chemicznego, cementowni, górnictwa, energetyki, przemysłu szklarskiego i odlewniczego oraz usługi w kraju jak również na export. Zakład położony jest na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro-Park” Wisłosan w Tarnobrzegu.
Realizacja projektu w trak krótkim czasie była możliwa dzięki zaangażowaniu pracowników jak i zarządu zakładu na każdym etapie prowadzonych prac. Dzięki temu byliśmy w stanie wykonać wszystkie ustalone prace - stwierdził Zbigniew Pokora, szef projektu ze strony COMP Soft.
Głównym celem projektu było usprawnienie przepływu informacji pomiędzy różnymi komórkami firmy, a także pełna integracja danych pochodzących z różnych systemów dziedzinowych takich jak finanse i rachunkowość, obsługa majątku trwałego, zakupy i zarządzanie magazynem, sprzedaż, a także zarządzanie kadrami. Dzięki wdrożeniu oprogramowania MAAT firma Zakład Mechaniczny "SIARKOPOL" sp. z o.o. uporządkowała wszystkie procesy związane z zarządzaniem produkcją, a w szczególności usprawniła proces jej planowania i harmonogramowania oraz rozliczenia kosztów zleceń.

Implementacja systemu pozwoliła na bieżące przetwarzanie informacji, zapewniając wszystkim pracownikom dostęp do aktualnych danych koniecznych do zarządzania całą firmą. Zakupione i wdrożone zostały niemal wszystkie moduły wchodzące w skład systemu MAAT:
 • MAAT_Finanse,
 • MAAT_Majątek_Trwały,
 • MAAT_Analizy_Wielowymiarowe,
 • MAAT_Sprawozdania_Finansowe,
 • MAAT_Gospodarka_Magazynowa,
 • MAAT_Zaopatrzenie,
 • MAAT_Sprzedaż,
 • MAAT_Pracownicy,
 • MAAT_Technicznego_Przygotowanie_Produkcji,
 • MAAT_Kontrola_Produkcji,
 • MAAT_Planowanie_Produkcji,
 • MAAT_Rozliczanie_Kosztów_Produkcji.
Wdrożenie pakietu MAAT w przedsiębiorstwie Zakład Mechaniczny "SIARKOPOL" sp. z o.o. to kolejny projekt zrealizowany przez COMP Soft w firmie produkcyjnej.

Źródło: www.compsoft.com.pl
loading...
loading...
loading...

Comarch ERP XL w Torf Corporation...

Torf Corporation to wiodący polski producent kosmetyków (marka Tołpa, a także marki własne sieci)....

enova365 w firmie Colorex

Dzięki wdrożeniu enova365 udaje się skutecznie zarządzać firmą oraz procesami sprzedaży, zamówień,...

Cyberataki terrorystyczne to tylko kwestia...

Rośnie ryzyko cyberataków terrorystycznych. Eksperci przestrzegają, że ich wystąpienie to tylko...

Wdrożenie systemu enova365 i XWMS w firmie...

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar Sp z oo. Dzięki wykorzystaniu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
 • eq system banner2