suncode logoW niedawnym wywiadzie z Reidem Hoffmanem Mark Zuckerberg podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zarządzania zespołem. Powiedział, że kładzie nacisk na to, by każdy pracownik miał swojego następcę, aby w razie odejścia zachowana była stabilność zespołu Facebooka. Takie podejście ma także zapobiec spowolnieniu prac w przypadku zmian kadrowych.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Mark Zuckerberg myśli perspektywicznie i doskonale zdaje sobie sprawę, że przestoje wynikające z nieobecności pracowników oraz czas poświęcony na szkolenie nowych osób zwykle prowadzi do obniżenia efektywności pracy, a co za tym idzie: możliwego obniżenia przychodów.

Chociaż problem niekontrolowanych odejść pracowników dotyczy najczęściej firm do 200 pracowników oraz prywatnych spółek z kapitałem rodzimym, to jednak każda organizacja stoi co jakiś czas przed takim wyzwaniem. Myślenie przedstawione przez Zuckerberga może obniżyć liczbę takich niespodzianek.

Plus Workflow jest wyposażony w funkcjonalność, w której w ramach dodatkowych działań konfiguracyjnych można ustalić bezpośredniego następcę danego użytkownika w panelu administracyjnym, co może mieć zastosowanie w wybranych procesach biznesowych.

Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top