Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Infovide-Matrix i Energa podpisały porozumienie

Infovide-Matrix i Energa podpisały porozumienie określające finalne warunki zakończenia współpracy przy realizacji umowy przy projekcie budowy i wdrożenia Systemu Obsługi Sprzedaży obejmującego system bilingowy i system CRM w Grupie Kapitałowej ENERGA.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  


W dniu 18 grudnia 2015 roku Energa odstąpiła od niewykonanej części umowy zawartej z Infovide-Matrix na wdrożenie i serwis Systemu Obsługi Sprzedaży. Wczoraj Energa i Infovide-Matrix zawarły porozumienie w sprawie rozliczenia wykonanej części prac oraz odstąpienia od wszelkich roszczeń dotyczących jej realizacji.
Dla nas jest to bardzo dobra wiadomość. Rozliczenie kontraktu, w istotny sposób poprawi krytyczną sytuację finansową Infovide-Matrix, które w samym 2015 roku, było zmuszone zawiązać rezerwy w wysokości blisko 52 mln zł w 2015 r na straty kontraktowe, związane z realizacją projektu dla Energa. - powiedział Paweł Piwowar, prezes zarządu Infovide-Matrix SA.

Infovide-Matrix podpisało umowę na budowę, wdrożenie i serwis systemu obsługi sprzedaży dla grupy Energa, o wartości 69,2 mln zł netto. Zadaniem Infovide-Matrix było dostarczenie kompleksowych funkcjonalności niezbędnych do obsługi procesów sprzedaży, rozliczania odbiorców energii oraz obsługi klienta. Główne elementy wdrożenia projektu dla Energi to system billingowy oraz CRM będące kluczowymi komponentami wdrażanego rozwiązania. Prace zostały przerwane w fazie migracji danych dla klientów sektora konsumenckiego (tzw. drobny odbiór).

Źródło: Infovide-Matrix

loading...
loading...
loading...

Controlling w służbie produkcji

Webinar z cyklu "Przemysł 4.0" - Produkcja Made in Poland. Na drodze do Przemysłu 4.0

MES, czy ERP?

Kilka przemyśleń Przemysława Kędzierskiego - Product Ownera obszaru Produkcja firmy BPSC- na temat...

Co czwarta instytucja finansowa w Europie...

Już 1 na 4 instytucje z sektora finansowego odnotowała incydenty naruszenia cyberbezpieczeństwa –...

Bez innowacji firmy nie maja szans na...

Cyfrowa transformacja może przynieść europejskiej gospodarce wzrost PKB o co najmniej 2,1 proc.

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
  • eqsystembaner