Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

Infovide-Matrix i Energa podpisały porozumienie

Infovide-Matrix i Energa podpisały porozumienie określające finalne warunki zakończenia współpracy przy realizacji umowy przy projekcie budowy i wdrożenia Systemu Obsługi Sprzedaży obejmującego system bilingowy i system CRM w Grupie Kapitałowej ENERGA.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  


W dniu 18 grudnia 2015 roku Energa odstąpiła od niewykonanej części umowy zawartej z Infovide-Matrix na wdrożenie i serwis Systemu Obsługi Sprzedaży. Wczoraj Energa i Infovide-Matrix zawarły porozumienie w sprawie rozliczenia wykonanej części prac oraz odstąpienia od wszelkich roszczeń dotyczących jej realizacji.
Dla nas jest to bardzo dobra wiadomość. Rozliczenie kontraktu, w istotny sposób poprawi krytyczną sytuację finansową Infovide-Matrix, które w samym 2015 roku, było zmuszone zawiązać rezerwy w wysokości blisko 52 mln zł w 2015 r na straty kontraktowe, związane z realizacją projektu dla Energa. - powiedział Paweł Piwowar, prezes zarządu Infovide-Matrix SA.

Infovide-Matrix podpisało umowę na budowę, wdrożenie i serwis systemu obsługi sprzedaży dla grupy Energa, o wartości 69,2 mln zł netto. Zadaniem Infovide-Matrix było dostarczenie kompleksowych funkcjonalności niezbędnych do obsługi procesów sprzedaży, rozliczania odbiorców energii oraz obsługi klienta. Główne elementy wdrożenia projektu dla Energi to system billingowy oraz CRM będące kluczowymi komponentami wdrażanego rozwiązania. Prace zostały przerwane w fazie migracji danych dla klientów sektora konsumenckiego (tzw. drobny odbiór).

Źródło: Infovide-Matrix

loading...
loading...
loading...

Comarch ERP XL w Torf Corporation...

Torf Corporation to wiodący polski producent kosmetyków (marka Tołpa, a także marki własne sieci)....

enova365 w firmie Colorex

Dzięki wdrożeniu enova365 udaje się skutecznie zarządzać firmą oraz procesami sprzedaży, zamówień,...

Cyberataki terrorystyczne to tylko kwestia...

Rośnie ryzyko cyberataków terrorystycznych. Eksperci przestrzegają, że ich wystąpienie to tylko...

Wdrożenie systemu enova365 i XWMS w firmie...

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar Sp z oo. Dzięki wykorzystaniu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2