Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

SKK wdraża standard GS1 w SuperDrob SA

SuperDrob SA to duże i nowoczesne przedsiębiorstwo branży drobiarsko – mięsnej. Jego główny zakład produkcyjny znajduje się w Karczewie, niedaleko Warszawy. Drugi zakład produkcyjny jest w Łodzi.

Czytaj więcej...

Etykiety specjalizowane w Automationstechnik

Automationstechnik Sp. z o.o. jest Partnerem Techniczno-Handlowym firmy Bosch Rexroth. Na bazie systemów profili aluminiowych firmy Bosch Rexroth budowane są stanowiska montażowe oraz linie produkcyjne. Głównymi odbiorcami profili aluminiowych są firmy produkcyjne z branży samochodowej, elektrotechnicznej, elektronicznej, przemysłu spożywczego oraz chemii gospodarczej. Firma Automationstechnik, chcąc usprawnić proces identyfikacji profili aluminiowych, zdecydowała się wdrożyć, zaproponowane przez SKK SA etykiety specjalizowane.

Czytaj więcej...

PWI Vinfort Sp. z o.o. wprowadza globalny standard GS1 w znakowaniu produktów

Spółka Piwnice Win Importowanych Vinfort z Krakowa zajmuje się importem i butelkowaniem wysokiej klasy win gronowych od 1950 roku. Dbając o dostosowanie się do wymagań odbiorców, firma zdecydowała się na wdrożenie systemu służącego do wydruku etykiet logistycznych zgodnych z globalnym standardem GS1.

Czytaj więcej...

Swisspor Polska wprowadza automatyczne znakowanie produktów

SKK  - kody kreskoweSWISSPOR Polska jest częścią europejskiej Grupy "SWISSPOR Holding AG" z siedzibą w Szwajcarii. Grupa SWISSPOR Holding to jeden z największych europejskich producentów materiałów budowlanych. Obecnie w Europie w skład grupy SWISSPOR wchodzi 29 fabryk, które zatrudniają ponad 2000 pracowników w 7 krajach. Swisspor Polska, chcąc usprawnić proces identyfikacji produkcji, zdecydował się wdrożyć, zaproponowane przez SKK Systemy Kodów Kreskowych SA, rozwiązanie do automatycznego znakowania produktów.

Czytaj więcej...

Precyzyjna kompletacja w magazynie Anton Rohr Logistyka

SKK - kody kreskowe, rfid, aidAnton Rohr Logistyka to firma specjalizująca się w logistyce mebli nowych i używanych, a także materiałów budowlanych oraz przeprowadzkach. W związku z rozwojem firmy, Anton Rohr Logistyka zwróciła się do SKK – Systemy Kodów Kreskowych SA o wdrożenie nowej sieci radiowej oraz technologii skanowania produktów w magazynie w Mosinie pod Poznaniem.

Czytaj więcej...

Frito Lay usprawnia pakowanie przekąsek

SKK - kody kreskoweFrito Lay jest znanym producentem chipsów i przekąsek. Polski oddział firmy, chcąc usprawnić proces pakowania produktów oraz kontrolę procesów magazynowych, zdecydował się na wdrożenie systemu dostarczonego przez krakowską firmę SKK Systemy Kodów Kreskowych SA oraz zakup przemysłowych drukarek etykiet Intermec PX4.

Czytaj więcej...

Bezbłędny odczyt w Alior Banku


SKK - SYSTEMY KODÓW KRESKOWYCH, RFIDAlior Bank, dbając o wyjątkowy standard usług oraz najwyższą jakość obsługi klientów, stosuje w swoich oddziałach innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jednym z nich jest wykorzystanie dostarczonych przez krakowską firmę SKK-Systemy Kodów Kreskowych czytników kodów kreskowych służących do identyfikacji dokumentów.

Czytaj więcej...

Na polu inteligentnego łańcucha dostaw

Action jest jednym z największych dystrybutorów i producentów sprzętu komputerowego w Polsce. Firma powstała w 1991 r., a od 2006 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Action prowadzi dystrybucję 15 200 produktów od ponad 250 producentów. Są to między innymi komputery stacjonarne, serwery, monitory, notebooki, odtwarzacze MP3 i zasilacze od największych producentów globalnych, takich jak Samsung, Microsoft, Sony, LG, Intel, Creative, ASUS, AMD i Lenovo. Action ponadto prowadzi dystrybucję produktów marek własnych – Actina i ActiveJet.

Czytaj więcej...

Globalne standardy GS1 w Wosanie

SKK - kody kreskowe, RFID, aidWosana jest liderem, jeśli chodzi o oznakowanie zgodne z najnowszymi trendami. Dbając o dostosowanie się do wymagań odbiorców, firma zdecydowała się na wdrożenie systemu służącego do wydruku etykiet logistycznych zgodnych ze standardem Globalnego Systemu GS1.

Czytaj więcej...

Magazynowanie i zarządzanie siłą roboczą

 Należący do brytyjskiej czołowej dziesiątki firm zajmujących się sprzedażą detaliczną John Lewis (JL) dostarcza swoje towary do sieci głównych domów towarowych oraz centrów sprzedaży wysyłkowej. Ceniony i znany ze wysokiego poziomu satysfakcji swoich klientów, JL utrzymuje stany magazynowe około 350.000 różnych towarów. Firma prowadzi również sprzedaż internetową, umożliwiając zakup artykułów wyposażenia domu oraz artykułów upominkowych. Sklep internetowy LJ klasyfikowany jest jako jeden z najpopularniejszych sklepów on-line w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Zarządzanie magazynem w Brenntag Polska

BCS Polska - RFID, kody kreskowe, AID, automatyczna identyfikacja danychBrenntag Polska sp. z o. o., przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją i magazynowaniem specjalistycznych środków chemicznych dla przemysłu, potrzebowała rozwiązania usprawniającego centralne zarządzanie procesami w magazynach na terenie całej Polski. Projekt oraz dostosowanie infrastruktury sprzętowej do istniejącej aplikacji zrealizowała firma BCS Polska.

Czytaj więcej...

Magazyn pod kontrolą

SKK - RFID, Kody kreskoweWytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA to jedna z najprężniej działających w Polsce firm produkujących wody i napoje. Obok dbałości o jakość oferowanych produktów, firma dba również o usprawnienie i unowocześnienie produkcji. Zwróciła się więc do firmy SKK - Systemy Kodów Kreskowych SA w Krakowie o wdrożenie w swoich magazynach sieci bezprzewodowej.

Czytaj więcej...

BCS Polska - RFID, kody kreskowe, AID, automatyczna identyfikacja danychZakłady mięsne Sokołów S.A. rozszerzyły funkcjonalności istniejącego systemu ERP o obsługę mobilną za pomocą przenośnych terminali pracujących w sieci radiowej. Rozwiązanie to zapewnia automatyzację procesów i identyfikację produktów w obszarach produkcji i magazynowania. Całość prac została wykonana przez firmę BCS Polska.

Czytaj więcej...

Efektywnie, wydajnie, dokładnie

 Obecna sytuacja gospodarcza wymaga od firm podejmowania działań ukierunkowanych na oszczędności. Aby utrzymać pozycję rynkową, budować przewagę konkurencyjną konieczne jest oszczędne gospodarowanie zasobami i sięganie po rozwiązania, które obniżą koszty przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Czytaj więcej...

Terminale radiowe w służbie piękna

 Zanim do sklepów kosmetycznych trafią produkty firmowane jedną z marek Grupy L'Oreal, najpierw w Centrum Dystrybucji w podwarszawskim Błoniu musi się odbyć szczegółowy proces kompletacji, sprawny i zgodny ściśle z zamówieniami złożonymi przez kontrahentów. L'Oreal Polska, chcąc zadbać o poprawność tego procesu, zaprosiła firmę SKK - Systemy Kodów Kreskowych SA do przeprowadzenia odpowiedniego wdrożenia.

Czytaj więcej...

 Wraz z rozszerzeniem się proponowanego przez firmę DEKO asortymentu pracownicy magazyn zaczęli napotykać na problemy logistyczne. W związku z tym zarząd firmy postanowił wdrożyć system kodów kreskowych, który usprawni procesy magazynowe. W wyniku rozmów z kilkoma firmami integrującymi systemy kody kreskowe wybrano firmę SKK - Systemy Kodów Kreskowych SA z Krakowa.

Czytaj więcej...

Poli-Eco: Gospodarka magazynowa w SAP

Terminowa realizacja wysyłek, wysoka rotacja towarów, optymalne stany magazynowe – to główne cele wdrożenia zarządzania magazynem w SAP. Ich osiągnięcie zależy od zaangażowania nie tylko konsultantów, ale i pracowników firmy. Przykład Poli-Eco wskazuje, jak modelowo podejść do wdrożenia WM.

Czytaj więcej...

Tag radiowy w magazynie

Technologia zwana często EPC/RFID wykorzystuje technologię identyfikacji za pomocą fal radiowych do rozpoznawania obiektów oznakowanych kodem EPC (Electronic Product Code) w powiązaniu z internetową wymianą danych logistycznych realizowaną w sposób automatyczny. Kod produktu zapisany jest w microchipie, który może znajdować się na zewnętrznej lub wewnętrznej części opakowania. Informacja zapisana w tym kodzie to ciąg cyfr określających jednoznacznie dany obiekt (produkt, opakowanie zbiorcze lub paletę).

Czytaj więcej...

Drumet – prosta kalkulacja

 Firma Drumet, światowy lider w produkcji lin stalowych, drutu i innych wyrobów ze stali, podjęła decyzję o wprowadzeniu systemu zarządzania magazynem opartego na rozwiązaniu QAD AIM (Advanced Inventory Management). Wdrożenie wynikało z dynamiczego rozwoju i wzrostu zamówień. Firma stworzyła nowy magazyn wyrobów gotowych, co determinowało wprowadzenie sprawnego systemu do jego zarządzania.

Czytaj więcej...

Gospodarka magazynowa i środki trwałe z MS Dynamix w BRE Banku

 Współczesne usługi finansowe wymagają indywidualnego podejścia do poszczególnych kategorii usługowych. Bankowość detaliczna, leasing, usługi maklerskie, obsługa transakcji zagranicznych itd. często wymagają dziś wydzielenia oddzielnych spółek, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wspólne dla wszystkich spółek aspekty działalności optymalizować łącznie. W ten właśnie sposób rozumował BRE Bank SA, który zdecydował się na ujednolicenie zarządzania środkami trwałymi, inwestycjami oraz gospodarką magazynową.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Polskie zakłady produkcyjne utknęły w...

Dzięki technologiom przemysłu 4.0 efektywność fabryk rośnie kilkukrotnie szybciej niż w latach 90....

Przemysł 4.0 w praktyce - Predictive...

Poranek w firmie bez kawy? Awaria ekspresu do kawy może przynieść wymierne straty w...

Cyfryzacja na „mur beton” – system...

O systemach wykorzystywanych przez Warbud SA i Warbud - BETON Sp z o.o. do budowania kultury...

Przemysł 4.0 w praktyce w KLAUS...

Przemysł 4.0 stał się już namacalną rzeczywistością w firmie KLAUS Multiparking. Wydajna produkcja...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner