Newsletter


RAPORT ERP - PERSPEKTYWY 2017

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

Platforma Exact Synergy gotowa na wyzwania rynkowe

EXACT - BPM, ERP, systemy ERPW 2011 roku Exact Synergy, system klasy BPM firmy Exact Software, przeszedł istotne modyfikacje. Ich wprowadzenie miało na celu usprawnienie działania systemu, optymalizację zarządzania firmą i zwiększenie komfortu użytkowania podczas korzystania z różnych jego funkcji.
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
Użytkownicy platform informatycznych mają coraz większy wpływ na oprogramowanie, z którego korzystają. Prócz funkcjonalności uwzględniającej zmieniające się wymogi rynku, coraz większe znaczenie ma łatwość posługiwania się systemowymi funkcjami oraz usprawnienia będące efektem uwag zgłaszanych przez użytkowników.

Zawsze i wszędzie

To właśnie z myślą o wygodzie korzystania z Exact Synergy wprowadzono bezpłatną aplikację umożliwiającą korzystanie z systemu na iPhonach, iPadach oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android. Mobile Synergy ułatwia zarządzanie zleceniami w obiegu zadań, przesyłanie na bieżąco faktur lub sporządzanie notatek w trakcie podróży służbowych. Pełen dostęp do danych umożliwia sprawdzenie dokładnego adresu klienta w drodze do jego biura lub zdalne złożenie wniosku urlopowego.

Dane kluczem do sukcesu

Przedsiębiorstwa, na których strukturę składa się wiele firm lub oddziałów, muszą sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem kluczowymi danymi. Znaczącym ułatwieniem w tym zakresie jest zaktualizowane oprogramowanie Central Master Data Management. Umożliwia ono definiowanie logicznych procedur wprowadzania i zarządzania informacjami zgromadzonymi na jednej platformie, a tym samym – ograniczenie ilości rejestrowanych informacji i wyeliminowanie silosów informacyjnych. Oprogramowanie CMDM obsługuje dane dotyczące firm, towarów i kont księgowych, a w najnowszej wersji, również dane osób. Central Master Data Management ułatwia współdzielenie potencjału, wiedzy, informacji o personelu oraz klientach i dostawcach, stymulując jednocześnie efektywną współpracę pomiędzy poszczególnymi działami.

Serwis na najwyższym poziomie

Z myślą o firmach produkcyjnych i zajmujących się sprzedażą hurtową, które świadczą klientom usługi serwisowe, stworzono nowe rozwiązanie - Service Management. Oprogramowanie to optymalizuje i wspomaga działalność firmy, umożliwiając archiwizację szybkich reakcji, natychmiastowy dostęp do informacji o częściach zamiennych i materiałach, czy generowanie umów serwisowych. Ponadto, dzięki Service Management dużo prostsze jest przydzielenie odpowiedniego serwisanta do zlecenia i jego skuteczna realizacja.

Mobilny Serwisant

W ramach rozszerzania oferty, firma Exact udostępniła aplikację na iPada dedykowaną serwisantom. Mobilny Serwisant umożliwia korzystanie z danych systemu Synergy i ułatwia zarówno przeprowadzanie prac serwisowych, jak i zarządzanie serwisantami pracującymi w terenie. System umożliwia serwisantom między innymi generowanie dokumentów związanych ze zleceniem oraz informacje o dostępności zapasowych części i ich cenach. Aktualne dane na bieżąco trafiają do działów odpowiedzialnych za zamówienia czy płatności, a zatwierdzanie wykonanych zleceń, za pomocą podpisu złożonego na ekranie tabletu, całkowicie eliminuje obieg dokumentów w formie papierowej.

Sprawne zarządzanie


Firmy, które oprócz Exact Synergy korzystają także z systemu ERP - Exact Globe mogą teraz prościej wprowadzać dane do systemów IT. Integracja działania systemów jest realizowana dwukierunkowo, w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że w przypadku procesów występujących w obydwu systemach, dane wystarczy wprowadzić jednorazowo.

Rozbudowane zostały także funkcjonalności z zakresu raportowania, na którym bazuje proces decyzyjny w firmie. Nowe rozwiązania umożliwiają współdzielenie raportów poprzez portale klienta i dystrybutora, łączenie wielu osób z jednym raportem czy opcjonalne oznaczanie raportów, jako elementów strony internetowej. Ułatwia to oznaczenie raportów, które mogą być użyte na stronach użytkowników i w kartach projektu.

Firma Exact Software wprowadziła także liczne udoskonalenia w zakresie interfejsu rejestracji czasu pracy i wydatków konsultantów. Teraz mogą oni osobno rejestrować godziny pracy nad projektami i pracy pozaprojektowej, z wyszczególnieniem wykonywanych czynności. Natomiast nowa funkcjonalność wielowalutowości umożliwia wprowadzanie kwot poniesionych wydatków we wszystkich walutach zdefiniowanych w Exact Synergy Enterprise.

Wszystkie opisane zmiany znacząco ułatwiają dostęp do danych i korzystanie z systemu Exact Synergy. Dzięki nim oprogramowanie stało się jeszcze bardziej intuicyjne i jest odpowiedzią na nowe i stale zwiększające się wymagania klientów. Dzięki niemu możliwe staje się sprawniejsze zarządzanie firmą i pracą pracowników.

Źródło: www.exact.pl
loading...
loading...
loading...

Firmy obrały kierunek na zaawansowaną...

Za trzy lata 75 proc. średnich i dużych firm będzie stosować zaawansowane systemy analityczne –...

W chmurę, czy nie w chmurę? Oto jest pytanie!

Polecamy ciekawy materiał (niestety w wersji anglojęzycznej) przygotowany przez Konsultanta...

Analityka danych wciąż mało popularna

Narzędzia do analizy danych pozwalają firmom lepiej kontrolować koszty i dostosowywać ofertę do...

Internet rzeczy i chmura - na to postawi...

Firmy będą odchodzić od tradycyjnych technologii, a nowe, które będą filarami cyfrowej...

Nakłady firm na cyberbezpieczeństwo będą...

Branża zajmująca się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni w bieżącym roku spodziewa się...

bpsc slide panel right340x270
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2