Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

Platforma Exact Synergy gotowa na wyzwania rynkowe

EXACT - BPM, ERP, systemy ERPW 2011 roku Exact Synergy, system klasy BPM firmy Exact Software, przeszedł istotne modyfikacje. Ich wprowadzenie miało na celu usprawnienie działania systemu, optymalizację zarządzania firmą i zwiększenie komfortu użytkowania podczas korzystania z różnych jego funkcji.
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
Użytkownicy platform informatycznych mają coraz większy wpływ na oprogramowanie, z którego korzystają. Prócz funkcjonalności uwzględniającej zmieniające się wymogi rynku, coraz większe znaczenie ma łatwość posługiwania się systemowymi funkcjami oraz usprawnienia będące efektem uwag zgłaszanych przez użytkowników.

Zawsze i wszędzie

To właśnie z myślą o wygodzie korzystania z Exact Synergy wprowadzono bezpłatną aplikację umożliwiającą korzystanie z systemu na iPhonach, iPadach oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android. Mobile Synergy ułatwia zarządzanie zleceniami w obiegu zadań, przesyłanie na bieżąco faktur lub sporządzanie notatek w trakcie podróży służbowych. Pełen dostęp do danych umożliwia sprawdzenie dokładnego adresu klienta w drodze do jego biura lub zdalne złożenie wniosku urlopowego.

Dane kluczem do sukcesu

Przedsiębiorstwa, na których strukturę składa się wiele firm lub oddziałów, muszą sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem kluczowymi danymi. Znaczącym ułatwieniem w tym zakresie jest zaktualizowane oprogramowanie Central Master Data Management. Umożliwia ono definiowanie logicznych procedur wprowadzania i zarządzania informacjami zgromadzonymi na jednej platformie, a tym samym – ograniczenie ilości rejestrowanych informacji i wyeliminowanie silosów informacyjnych. Oprogramowanie CMDM obsługuje dane dotyczące firm, towarów i kont księgowych, a w najnowszej wersji, również dane osób. Central Master Data Management ułatwia współdzielenie potencjału, wiedzy, informacji o personelu oraz klientach i dostawcach, stymulując jednocześnie efektywną współpracę pomiędzy poszczególnymi działami.

Serwis na najwyższym poziomie

Z myślą o firmach produkcyjnych i zajmujących się sprzedażą hurtową, które świadczą klientom usługi serwisowe, stworzono nowe rozwiązanie - Service Management. Oprogramowanie to optymalizuje i wspomaga działalność firmy, umożliwiając archiwizację szybkich reakcji, natychmiastowy dostęp do informacji o częściach zamiennych i materiałach, czy generowanie umów serwisowych. Ponadto, dzięki Service Management dużo prostsze jest przydzielenie odpowiedniego serwisanta do zlecenia i jego skuteczna realizacja.

Mobilny Serwisant

W ramach rozszerzania oferty, firma Exact udostępniła aplikację na iPada dedykowaną serwisantom. Mobilny Serwisant umożliwia korzystanie z danych systemu Synergy i ułatwia zarówno przeprowadzanie prac serwisowych, jak i zarządzanie serwisantami pracującymi w terenie. System umożliwia serwisantom między innymi generowanie dokumentów związanych ze zleceniem oraz informacje o dostępności zapasowych części i ich cenach. Aktualne dane na bieżąco trafiają do działów odpowiedzialnych za zamówienia czy płatności, a zatwierdzanie wykonanych zleceń, za pomocą podpisu złożonego na ekranie tabletu, całkowicie eliminuje obieg dokumentów w formie papierowej.

Sprawne zarządzanie


Firmy, które oprócz Exact Synergy korzystają także z systemu ERP - Exact Globe mogą teraz prościej wprowadzać dane do systemów IT. Integracja działania systemów jest realizowana dwukierunkowo, w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że w przypadku procesów występujących w obydwu systemach, dane wystarczy wprowadzić jednorazowo.

Rozbudowane zostały także funkcjonalności z zakresu raportowania, na którym bazuje proces decyzyjny w firmie. Nowe rozwiązania umożliwiają współdzielenie raportów poprzez portale klienta i dystrybutora, łączenie wielu osób z jednym raportem czy opcjonalne oznaczanie raportów, jako elementów strony internetowej. Ułatwia to oznaczenie raportów, które mogą być użyte na stronach użytkowników i w kartach projektu.

Firma Exact Software wprowadziła także liczne udoskonalenia w zakresie interfejsu rejestracji czasu pracy i wydatków konsultantów. Teraz mogą oni osobno rejestrować godziny pracy nad projektami i pracy pozaprojektowej, z wyszczególnieniem wykonywanych czynności. Natomiast nowa funkcjonalność wielowalutowości umożliwia wprowadzanie kwot poniesionych wydatków we wszystkich walutach zdefiniowanych w Exact Synergy Enterprise.

Wszystkie opisane zmiany znacząco ułatwiają dostęp do danych i korzystanie z systemu Exact Synergy. Dzięki nim oprogramowanie stało się jeszcze bardziej intuicyjne i jest odpowiedzią na nowe i stale zwiększające się wymagania klientów. Dzięki niemu możliwe staje się sprawniejsze zarządzanie firmą i pracą pracowników.

Źródło: www.exact.pl
loading...
loading...
loading...

Comarch ERP XL w Torf Corporation...

Torf Corporation to wiodący polski producent kosmetyków (marka Tołpa, a także marki własne sieci)....

enova365 w firmie Colorex

Dzięki wdrożeniu enova365 udaje się skutecznie zarządzać firmą oraz procesami sprzedaży, zamówień,...

Cyberataki terrorystyczne to tylko kwestia...

Rośnie ryzyko cyberataków terrorystycznych. Eksperci przestrzegają, że ich wystąpienie to tylko...

Wdrożenie systemu enova365 i XWMS w firmie...

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar Sp z oo. Dzięki wykorzystaniu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2