Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

DomData wprowadza zarządzanie procesami na tabletach

DOMDATADomData AG Sp. z o.o. udostępnia swój system do zarządzania procesami użytkownikom urządzeń mobilnych. Dzięki modułowi: „Ferryt.Mobile”, obsługa procesów biznesowych może być prowadzona za pośrednictwem tabletów wyposażonych w systemy: Android i iOS.
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  

Ferryt Enterprise Platform to oprogramowanie wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi. Przy jego pomocy usprawnić można dowolny proces w organizacji począwszy od obsługi sekretariatu, poprzez obieg korespondencji, aż do złożonych procesów sprzedażowych i transakcyjnych. Platforma Ferryt zawiera szereg modułów biznesowych dla określonych branż, np. bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki, firm kurierskich i handlowych, jak i rozwiązań standardowych, niezależnych od branży (np. rozwiązania do obsługi systemów zarządzania jakością).
Wprowadzenie mobilnego kanału dostępu do oprogramowania Ferryt, to naturalna konsekwencja zmian na rynku urządzeń. Dzisiaj, wszystkie firmy badawcze zajmujące się branżą IT notują coraz szybszy wzrost udziału w rynku urządzeń przenośnych, który odbywa się kosztem komputerów stacjonarnych i laptopów. Producenci oprogramowania nie mogą ignorować tego faktu i sukcesywnie wprowadzają do oferty moduły umożliwiające zdalną obsługę swoich systemów. – mówi Grzegorz Joachimiak Dyrektor Handlowy z DomData AG.
Moduł Ferryt.Mobile pozwala na szersze niż dotąd wykorzystanie całej platformy procesowej, choćby w obsłudze klientów poza stacjonarnymi firm. Dzięki możliwości przyjmowania podpisów na elektronicznych formach dokumentów, zbieranie zamówień czy podpisywanie innych dokumentów może odbywać się w miejscu dogodnym dla klienta. Tak podpisany dokument trafi do bazy danych dostawcy zamawianych usług lub produktów oraz do klienta. Dzięki temu strony umowy oszczędzają czas na wysyłkę dokumentów tradycyjną pocztą, a przy okazji przyczyniają się do ochrony środowiska. – dodaje Tomasz Woźniak Dyrektor Zarządzający Jednostki Biznesowej Systemy i Usługi IT w firmie DomData AG.
W tej chwili system Ferryt Enterprise Platform jest wykorzystywany w ok. 10-ciu firmach w Polsce i za granicą, a obecnie trwa pilotażowe wdrożenie modułu Ferryt.Mobile dla jednego z niemieckich klientów, z branży nieruchomości.

Źródło: www.domdata.pl
loading...
loading...
loading...

Comarch ERP XL w Torf Corporation...

Torf Corporation to wiodący polski producent kosmetyków (marka Tołpa, a także marki własne sieci)....

enova365 w firmie Colorex

Dzięki wdrożeniu enova365 udaje się skutecznie zarządzać firmą oraz procesami sprzedaży, zamówień,...

Cyberataki terrorystyczne to tylko kwestia...

Rośnie ryzyko cyberataków terrorystycznych. Eksperci przestrzegają, że ich wystąpienie to tylko...

Wdrożenie systemu enova365 i XWMS w firmie...

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar Sp z oo. Dzięki wykorzystaniu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2