Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

BPM od TIBCO wybiega myślą w przyszłość

Nowe oprogramowanie BPM od TIBCO ma zwiększać efektywność organizacji m.in. dzięki możliwości zarządzania zdarzeniami w czasie rzeczywistym. Amerykański innowator IT uważa, że jego nowa wersja BPM pomoże korporacjom w szybkiej adaptacji nowych technologii oraz ciągłemu doskonaleniu działalności pod kątem zmieniających się uwarunkowań rynku.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  


W połowie maja br. na rynek trafiła nowa wersja oprogramowania wspomagającego firmy w modelowaniu i zarządzaniu procesami biznesowymi, TIBCO ActiveMatrix BPM 3.0.
Aby procesy biznesowe były efektywne, potrzeba nieustanie, błyskawicznie przetwarzać informacje o zdarzeniach z firmy i jej otoczenia. W każdej chwili pracownicy, klienci, kontrahenci, systemy oraz procesy biznesowe generują niezliczone ilości danych. Obecnie skuteczny biznes potrzebuje rozwiązań, które pozwalają automatycznie przetwarzać te informacje na użytek procesów biznesowych. A zarządzanie nimi powinno uwzględniać nie tylko te zdarzenia, które już miały miejsce, ale także te, które dopiero mogą wystąpić – powiedział Matt Quinn, szef technologii w TIBCO Software.
W obliczu dużych wolumenów danych opisujących tysiące zdarzeń, dla każdej firmy wyzwaniem jest wychwytywanie tych właściwych zdarzeń oraz jak najszybsze reagowanie na nie w odpowiedni sposób. Takie możliwości stwarza nowy BPM od TIBCO, dzięki któremu organizacja uzyskuje pełen wgląd w to, co się w niej dzieje, w kontekście odpowiednim dla poszczególnych procesów.

Potrzeba nie tylko automatyzacji. Liczy się digitalizacja procesów!

W erze dynamicznie ewoluujących technologii (Fast Data / Big Data, Internet of Things, mobilność) organizacje muszą wkładać więcej wysiłku, by automatyzować już istniejące procesy biznesowe. Jednak zdaniem TIBCO sama automatyzacja obiegu danych i procesów nie wystarczy. Procesy trzeba digitalizować, by działania firmy były w pełni otwarte na zmieniające się technologie oraz uwarunkowania rynku.
Ideą ActiveMatrix BPM 3.0, jest umożliwienie szybkiej optymalizacji procesów dokładnie pod takim kątem, jaki w danej chwili określa dana sytuacja, niezależnie od technologii, przyjętego stylu zarządzania procesami czy modelu biznesowego Klienta” – dodaje Matt Quinn.
Tradycja z widokiem na przyszłość

W nowej wersji BPM obok tradycyjnej listy funkcjonalności, TIBCO wybiega mocno w przyszłość. Firma dopracowała m.in. optymalizowanie zarządzania pracą, kontekstową analizę zdarzeń wpływających na proces, dynamiczne przypisywanie zadań oraz wsparcie dla tworzenia interfejsów mobilnych i przeglądarkowych. Dzięki tym osiągnięciom TIBCO uznane zostało za jedynego lidera rynku i wyróżniona w kategorii „Disruptive Innovator” (IDC MarketScape: Worldwide Business Process Platforms 2014 Vendor Assessment, kwiecień 2014).

Korzystając z ActiveMatrix BPM, organizacje mogą w ramach jednego rozwiązania projektować i realizować pełne spektrum procesów biznesowych, niezależnie od przyjętej metodyki zarządzania procesami, jak np. Case Management, Dynamic czy Event-Driven Process Management. Wykorzystanie tylko jednego produktu BPM eliminuje potrzebę integracji z dodatkowymi rozwiązaniami z tej rodziny, a także kodowanie usług do obsługi specyficznych procesów. Obniża to koszty oraz przyspiesza wdrażanie BPM w praktyce biznesowej. Architektura ActiveMatrix BPM bazuje na analizie i zarządzaniu zdarzeniami, co otwiera nowe możliwości na płaszczyźnie CRM, działań marketingowych, wykrywaniu nadużyć i defraudacji czy np. obsługi różnego rodzaju „spraw”, takich jak np. reklamacje.

Źródło: TIBCO
loading...
loading...
loading...

Comarch ERP XL w Torf Corporation...

Torf Corporation to wiodący polski producent kosmetyków (marka Tołpa, a także marki własne sieci)....

enova365 w firmie Colorex

Dzięki wdrożeniu enova365 udaje się skutecznie zarządzać firmą oraz procesami sprzedaży, zamówień,...

Cyberataki terrorystyczne to tylko kwestia...

Rośnie ryzyko cyberataków terrorystycznych. Eksperci przestrzegają, że ich wystąpienie to tylko...

Wdrożenie systemu enova365 i XWMS w firmie...

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar Sp z oo. Dzięki wykorzystaniu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2