Newsletter


RAPORT ERP - PERSPEKTYWY 2017

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

Bonair wdroży system do obsługi likwidacji szkód w MPK Kraków

Firma Bonair SA wygrała przetarg na wdrożenie systemu do obsługi procesu likwidacji szkód w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym SA w Krakowie. Przedmiotem umowy jest dostarczenie autorskiej platformy CasePro do obsługi procesów biznesowych i zamodelowanie na niej obsługi procesu likwidacji szkody.
 
 
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
System CasePro jest kompleksowym rozwiązaniem klasy BPM (ang. Business Proces Management) wspierającym procesy biznesowe, w szczególności związane z automatyzacją pozyskiwania, weryfikacji, procesowania, przechowywania i raportowania danych. Rozwiązanie obejmuje warstwę projektową (definiowanie i parametryzowanie procesów biznesowych) oraz warstwę wykonawczą (obsługa konkretnych spraw przez użytkowników końcowych).

W projekcie realizowanym dla MPK Kraków na platformie zostanie zamodelowany proces likwidacji szkody, odzwierciedlający specyfikę i wymagania spółki. W warstwie projektowej rozwiązania wykorzystany będzie moduł definicyjno–administracyjny CasePro Modeler, którego użytkownikiem jest administrator merytoryczny odpowiedzialny za zarządzanie rozwiązaniem od strony biznesowej. Z kolei realizacja pracy operacyjnej będzie odbywać się w module CasePro WebGUI, który pozwala na procesowanie spraw użytkownikom pełniącym różne role w procesie za pomocą standardowej przeglądarki internetowej. Co ważne, rozwiązanie umożliwia samodzielne wprowadzanie modyfikacji w przypadku zmiany wymagań dotyczących przebiegu obsługi procesu, bez konieczności programowania i angażowania dostawcy rozwiązania. Istnieje także możliwość udostępnienia partnerom zewnętrznym wybranych etapów obsługi procesu.

Rozwiązanie będzie wyposażone we wbudowany Moduł Raportów, który pozwala w graficzny sposób projektować i generować raporty oraz zapisywać je w jednym z kilkunastu dostępnych formatów (w tym Microsoft Excel), a także w Moduł Wydruków umożliwiający budowanie i generowanie dokumentów na podstawie wzorców zapisanych w Microsoft Word. Dzięki wykorzystaniu usług sieciowych (WebServices) oraz formatu XML możliwa będzie wymiana danych z innymi systemami funkcjonującymi w spółce.

Źródło: BONAIR
loading...
loading...
loading...

Firmy obrały kierunek na zaawansowaną...

Za trzy lata 75 proc. średnich i dużych firm będzie stosować zaawansowane systemy analityczne –...

W chmurę, czy nie w chmurę? Oto jest pytanie!

Polecamy ciekawy materiał (niestety w wersji anglojęzycznej) przygotowany przez Konsultanta...

Analityka danych wciąż mało popularna

Narzędzia do analizy danych pozwalają firmom lepiej kontrolować koszty i dostosowywać ofertę do...

Internet rzeczy i chmura - na to postawi...

Firmy będą odchodzić od tradycyjnych technologii, a nowe, które będą filarami cyfrowej...

Nakłady firm na cyberbezpieczeństwo będą...

Branża zajmująca się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni w bieżącym roku spodziewa się...

bpsc slide panel right340x270
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2