ERP: WIADOMOŚCI

loading...
ERP:WIADOMOSCI

ERP: ARTYKUŁY

loading...
ERP:ARTYKUŁY

ERP: CASE STUDIES

loading...
ERP:CASESTUDY
Sztuczna inteligencja odmienia możliwości systemów ERP i biznesu

Obecny biznes nie istnieje bez technologii. Dając przedsiębiorstwom nowe możliwości zarówno w zakresie optymalizacji, zwiększenia…

Za 5 lat sztuczna inteligencja będzie zarządzać fabryką

Jeszcze w tej dekadzie produkcją w fabrykach będzie zarządzać sztuczna inteligencja (SI). Tak przynajmniej uważa ponad połowa liderów sektora…

Firma Jamar wdrożyła mobilny system zarządzania utrzymaniem ruchu w produkcji EAM 4FACTORY

Firma Jamar powstała w 1994 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której wyroby znane są w kraju i za granicą. Oferta…

Jak dystrybutorzy mogą czerpać korzyści z zaawansowanych analiz stanów magazynowych w systemie ERP?

Mimo szybko zmieniającej się sytuacji rynkowej, misja firm dystrybucyjnych nie ulega zmianom. Polega ona na zakupie towarów, przechowywaniu ich, a…

Branża motoryzacyjna odważnie wjeżdża w chmurę

Nastroje w gospodarce w czasach pandemii nie są najlepsze, nie tylko w Polsce. Skłania to firmy do podejmowania działań, które pozwolą im…

Pandemia zerwała łańcuchy dostaw! Cel na 2021: odbudowa porwanych ogniw

Podejście do łańcucha dostaw będzie musiało ulec zmianie — twierdzi 66% z tysiąca przebadanych managerów odpowiedzialnych za logistykę.

Previous Next Play Pause
loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Jednym z czynników przesądzających o sukcesie w działalności firm jest sprawna obsługa wysyłek. Kompleksowość w tym zakresie zapewnia propozycja firmy Streamsoft.

 REKLAMA 
 3 30 04 350x350 
 
Aplikacja Kurier łączy system ERP Streamsoft Prestiż z systemami firm kurierskich (UPS, DHL, DPD, GLS, Poczta Polska, Inpost, DB Schenker, K-EX, Hellman, Raben), gwarantując sprawną wymianę danych i informacji dotyczących przygotowania wysyłki.

Wykorzystanie rozwiązania oferowanego przez Streamsoft umożliwia nie tylko przygotowanie pakietów na podstawie wybranego dokumentu WZ lub FA (wraz z grupowaniem przesyłek po adresach dostaw zapisanych w dokumentach), ale także automatyczne wypełnianie danych w oknie nadania oraz generowanie listów przewozowych bezpośrednio z okna systemu.
 
kurier streamsoft prestiz

Kurier to również możliwość sczytywania wagi paczki bezpośrednio z systemu Streamsoft Prestiż oraz automatycznego wypełniania informacji o odbiorcach. Kurier zapewnia szeroką funkcjonalność także jeśli chodzi o operacje już na samych etykietach, m.in.: pobranie i automatyczne drukowanie, zapisywanie na dysku.

Co więcej aplikacja obsługuje jednostki logistyczne – po zeskanowaniu kodu paczki informacje o jej wymiarach i nazwie są wypełniane samoczynnie. Narzędzie jest wyposażone w definicje gabarytów tzw. paczki standardowej i niestandardowej. Dodatkowo, możliwe jest pobranie informacji o deklarowanej wartości przesyłki.

Użytkownicy Kuriera, wraz z dostępem do aplikacji, otrzymali również szereg możliwości wspomagających, mających wpływ na usprawnienie pracy z wysyłką, takich jak: wybranie dodatkowych usług oferowanych przez firmę kurierską, generowanie raportu potwierdzenia odbioru przesyłek przez kuriera, zbiorcza aktualizacja statusów (np. wg harmonogramu systemu lub pojedynczo na żądanie zapisu etykiet w bazie dokumentów). Dostępna jest także opcja anulowania i ponownego wydruku wybranych przesyłek w zakładce „Historia” oraz obsługa przesyłek paczkomatowych Inpost.

Źródło: www.streamsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top