Newsletter


raport erp perspektywy 2017 button

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

Przygotowanie i zarządzanie umowami w przedsiębiorstwie

suncode logoSystem zarządzania procesami biznesowymi Plus Workflow jest rozwiązaniem pozwalającym na optymalizację procesów związanych z przygotowaniem oraz zarządzaniem umowami w organizacjach różnego typu.
 

Czytaj więcej...

Obieg informacji w firmie – 5 najczęstszych błędów

Niektórzy analitycy biznesu porównują sieć informacyjną w przedsiębiorstwach do krwioobiegu ludzkiego organizmu. Nietrudno więc sobie wyobrazić, co się stanie, jeżeli istotne dla „życia” firmy dane będą przekazywane w wadliwy sposób. Oto najczęstsze błędy, które można spotkać w przedsiębiorstwach.

Czytaj więcej...

Moduł raportowania w systemiem Plus Workflow

suncode logoWychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników systemu zarządzania procesami biznesowymi Plus Workflow, rozwiązanie jest wzbogacane o moduł pozwalający analizować procesy na wielu płaszczyznach.

Czytaj więcej...

System PLUS KANCELARIA wsparciem dla procesów biznesowych

suncode logoSystemy rodziny Plus Workflow jako kompleksowe rozwiązania wspomagają procesy związane z zarządzaniem procesami biznesowymi, a także procesami związanymi z archiwizacją dokumentów. Uwzględniając potrzeby i wymagania rynkowe firma Suncode w swojej ofercie posiada system elektronicznej kancelarii.

Czytaj więcej...

Współpraca Qualiac ERP z firmą Serensia to początek nowych rozwiązań w kwestii digitalizacji dokumentów

qualiac logoFirma Qualiac w ramach partnerstwa z firmą Serensia ogłosiła współpracę, dzięki której producent może zaproponować swoim klientom nowe rozwiązanie wspierające digitalizację dokumentów.

Czytaj więcej...

Proces zapotrzebowań zakupu i obiegu faktur w Plus Workflow

suncode logoWspółczesne, nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga wsparcia ze strony systemów informatycznych. Szczególnego znaczenia nabierają aplikacje klasy Workflow, które wspomagają realizowane w firmie całościowe procesy biznesowe. Dostarczany przez Suncode system Plus Workflow jest zaawansowanym, elastycznym i bezpiecznym narzędziem o bardzo bogatej funkcjonalności, służącym do elektronicznego obiegu dokumentów.

Czytaj więcej...

Fresenius Medical Care wybiera Plus Workflow do zarządzania zespołem swoich pracowników

suncode logoFresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Zajmuje się zaopatrzaniem szpitali i stacji dializ w całym kraju. Od 2000 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło prowadzenie własnych stacji dializ poprzez spółkę Fresenius Nephrocare Polska.

Czytaj więcej...

Podravka wykorzystuje rozwiązanie Suncode do optymalizacji procesów biznesowych

suncode logoJeden z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej już od wielu lat wykorzystuje rozwiązanie Plus Workflow zaproponowane przez konsultantów Suncode. Wdrożony system służy do wsparcia oraz optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie Podravka.

Czytaj więcej...

Wsparcie branży logistycznej przez system Plus Workflow

suncode logoDzisiejszy, dynamiczny i złożony rynek gospodarki produktowej i usługowej wymaga od przedsiębiorstw pełnego dostosowania się do jego wymagań. Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem stawia przed zarządami przedsiębiorstw wymóg ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach działalności, a co za tym idzie - wdrożenia systemów informatycznych wspierających i optymalizujących procesy biznesowe. Jednym z takich narzędzi jest system klasy BPM rozwijany i implementowany przez rodzimego producenta firmę Suncode.

Czytaj więcej...

SUNCODE oferuje system workflow na platformie SHAREPOINT - NINTEX WORKFLOW

suncode logoFirma SUNCODE specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu procesów biznesowych w systemach informatycznych klasy Workflow. Odpowiadając na potrzeby klientów preferujących rozwiązania w środowisku Microsoft SharePoint firma SUNCODE od wielu już lat współpracuje ze światowym liderem rozwiązań w obszarze MS Sharepoint w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów – firmą Nintex.

Czytaj więcej...

Wykorzystanie systemów OCR do wsparcia procesów biznesowych na platformie Plus Workflow

suncode logoObecnie, systemy skanowania i przetwarzania dokumentów OCR stają się coraz bardziej popularne i mają zastosowanie praktycznie we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstw. Służą one przede wszystkim do rozpoznawania i identyfikowania tekstu zawartego na dokumentach podczas ich skanowania.

Czytaj więcej...

Producent saun nowym klientem Novacura

novacuralogo2Firma Tylö AB, będąca czołowym producentem saun, natrysków i łaźni parowych, została nowym klientem firmy Novacura. Tylö projektuje i produkuje swoje urządzenia we własnym zakładzie w Halmstad, zajmującym 20000 m2. Firma zgłosiła się do Novacura z prośbą o pomoc w uporządkowaniu procesów logistycznych.

Czytaj więcej...

Wdrożenie systemu workflow w Burda International Polska

starowielkopolskaWdrażanie innowacyjnych narzędzi, usprawniających funkcjonowanie firmy, to w dzisiejszych czasach nie tylko sposób na uzyskanie przewagi nad konkurencją, ale także konieczność. Wiedzą o tym zarówno duże korporacje, jak i średnie oraz mniejsze organizacje. Perfekcyjne rozwiązania to te skrojone na miarę, a takie zapewnia poznańska firma Primesoft Polska, oferująca narzędzie V-Desk. O jego zaletach mogła się przekonać jedna z kluczowych spółek mediowych – Burda International Polska.

Czytaj więcej...

International Tobacco Machinery Group rozszerza funkcjonalność systemu V-Desk

primesoftpolskaEfektywna współpraca z określonym klientem to najlepszy dowód, że firma jest godna zaufania. Dotyczy to zwłaszcza branży workflow, która – by zagwarantować zadowolenie klienta – musi wykazać się najwyższą jakością obsługi i najlepszym produktem.

Czytaj więcej...

Samodzielne modelowanie procesów biznesowych dzięki Plus Workflow Editor w Tubes International

suncode logoWspółcześnie przedsiębiorstwa funkcjonują w zmiennym i często nieprzewidywalnym otoczeniu charakteryzującym się dużym poziomem niepewności. Jednym z czynników decydujących o sukcesie lub porażce w tak zmiennych warunkach jest technologia informatyczna, której rozwój nabrał znaczącej dynamiki w ostatnich kilkunastu latach.

Czytaj więcej...

Innowacje i automatyzacja procesów w 3LP S.A. z platformą Plus Workflow

suncode logo3LP SA to jedno z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-commerce. 3LP w liczbach to: 40 000m2 powierzchni magazynowej, ponad 100 000 wysyłek miesięcznie w trybie 24h, 35 000 lokacji szaf Lean Lift, 55 000 lokacji na zautomatyzowanej antresoli.

Czytaj więcej...

Obieg dokumentacji w firmach będzie szybszy i tańszy

Firmy mogą zaoszczędzić co najmniej 60 proc. czasu na obsługę danego procesu po wprowadzeniu elektronicznych dokumentów. W ten sposób oszczędzają również koszty i usprawniają obsługę klienta. Wprowadzenie w pełni cyfrowego obiegu dokumentów będzie teraz łatwiejsze. Od 1 lipca zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie eIDAS ws. uznawania elektronicznych podpisów, a od 8 września do Kodeksu cywilnego zostanie wprowadzona forma elektroniczna czynności prawnej obok formy pisemnej.
 

Czytaj więcej...

Grupa Smithfield Polska wybrała bogaty dorobek wdrożeniowy oraz duże doświadczenie konsultantów Suncode

suncode logoGrupa Smithfield Polska zaprosiła Suncode do udziału w realizacji projektu implementacji rozwiązania Workflow i DMS zintegrowanego z systemem SAP. O wyborze spółki oraz oferowanego systemu zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi Plus Workflow zdecydował bogaty dorobek wdrożeniowy, a także duże doświadczenie konsultantów Suncode.

Czytaj więcej...

Suncode wiarygodnym partnerem wspierającym procesy biznesowe Grupy REWIT

suncode logoWiedza i doświadczenie ekspertów Suncode zdecydowały, że jedna z największych krajowych grup audytorskich REWIT wybrała Suncode jako wiarygodnego partnera, któremu powierzyła realizację projektu modernizacji i informatyzacji świadczonych przez nią usług.

Czytaj więcej...

Gotowy, czy dedykowany workflow?

primesoftpolskaBranża IT proponuje szereg narzędzi zwiększających wydajność przedsiębiorstw poprzez sprawne zarządzanie procesami biznesowymi. Które rozwiązanie wybrać? Na jakie czynniki zwrócić szczególną uwagę? Kluczowe jest kierowanie się potrzebami występującymi w organizacji. To one determinują wybór odpowiedniego DMS. Warto zaznaczyć dwie istotne różnice pomiędzy systemami workflow, które są dostępne na rynku.

Czytaj więcej...

Naspers rozwija obieg dokumentów z V-Desk

primesoftpolskaNajnowsze rozwiązania technologiczne, usprawniające obieg dokumentów w firmie, są konieczne zarówno w mniejszych przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach. Sprawne funkcjonowanie i konkurencyjność, niezależnie od branży, zapewnia wdrażanie innowacyjnych narzędzi. Jednym z nich jest system DMS oferowany przez poznańską firmę Primesoft Polska.

Czytaj więcej...

E-faktura – Pięć prostych korzyści, które przekonają każdego sceptyka.

comarchE-faktura to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Wiedzą o tym liderzy rynku – największe sieci handlowe, firmy telekomunikacyjne, banki. W Unii Europejskiej faktura elektroniczna staje się nowym standardem. W niektórych krajach Europy (Dania) odsetek konsumentów odbierających e-faktury przekracza 70%, a w znacznej liczbie (m.in. Szwecja, Litwa, Austria) oscyluje wokół 50% . Polska ciągle zajmuje niechlubną pozycję jednego z outsiderów.

Czytaj więcej...

Polskie firmy od dawna na to czekają. Szykują się duże oszczędności

Przewagę konkurencyjną na rynku, przedsiębiorstwa nierzadko budują latami, w oparciu o kapitał, wiedzę, zasoby czy innowacje. Wzrost konkurencyjności coraz częściej determinowany jest również poprzez wdrożenie dedykowanych systemów informatycznych. Stanowią one z reguły cały zestaw rozwiązań do efektywnego zarządzania nie tylko zasobami, kapitałem czy czasem ale również dokumentami, sprawami i informacją. Umożliwiają one automatyzację, sprawne zarządzanie i obsługę niemalże wszystkich procesów biznesowych w firmie.

Czytaj więcej...

Nowe funkcjonalności dostępne w workflow V-Desk

primesoftpolskaPosiadacze najnowszej wersji systemu elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk mają możliwość korzystania z nowych funkcjonalności, które wpływają na podniesienie komfortu pracy i przyczyniają się do zwiększenia efektywności procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej...

Wsparcie dla użytkowników systemu workflow V-Desk

primesoftpolskaNa rynku jest wiele firm oferujących system elektronicznego obiegu dokumentów. Który produkt wybrać spośród tylu różnorodnych ofert? Podpowiadamy na co zwracać uwagę, chcąc nawiązać współpracę z najlepszym partnerem biznesowym.

Czytaj więcej...

Piotr i Paweł oraz EDI

Piotr i Paweł, sieć 134 supermarketów w Polsce, inwestuje w komunikację EDI z kilkuset dostawcami. Najważniejsze dokumenty handlowe, w tym faktury i zamówienia, będą wymieniane drogą elektroniczną poprzez platformę Infinite EDI communicator, a następnie archiwizowane w elektronicznym archiwum.

Czytaj więcej...

Primesoft Polska z rekmonendacją od ALPLA Sp. z o.o.

primesoftpolskaPortfolio spółki Primesoft Polska powiększyło się o kolejne referencje. Tym razem pochlebną opinię na temat współpracy wyraziła firma ALPLA Sp. z o.o., w której platforma workflow usprawnia pracę ponad 200 pracownikom. Takie opinie są dla firmy niezwykłym wyróżnieniem, a dla jej przyszłych klientów potwierdzeniem profesjonalizmu.

Czytaj więcej...

Inteligentny OCR w systemie V-Desk

primesoftpolskaW zarządzaniu procesami biznesowymi ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie oraz narzędzia, pozwalające na automatyzację i przyspieszenie pracy użytkowników. To one różnicują dostępne na rynku systemy workflow. Klienci decydujący się na wybór danego rozwiązania, zwracają uwagę na jego funkcjonalność, ale także na oferowane przez producentów narzędzia, dzięki którym użytkownicy mogą efektywniej korzystać z platformy.

Czytaj więcej...

Nadmiar dokumentów przytłacza Twoją firmę?
Czas pomyśleć o wdrożeniu systemu workflow V-Desk

primesoftpolskaPowszechnym problemem wielu przedsiębiorstw jest borykanie się z rosnącą ilością dokumentów biznesowych, nad którymi coraz trudniej zapanować. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest wdrożenie systemu elektronicznego obiegu informacji. Coraz więcej firm decyduje się na digitalizację dokumentów.

Czytaj więcej...

Elektroniczny obieg dokumentów V-Desk w firmie Herbapol Lublin S.A.

primesoftpolskaNarzędzia umożliwiające elektroniczny obieg dokumentów w firmie są coraz bardziej popularne, co widać na przykładzie stale rosnącej liczby wdrożeń przeprowadzanych przez firmę Primesoft Polska. Systemy workflow pozwalają nie tylko usprawnić komunikację w przedsiębiorstwie i uporządkować dokumenty, ale wpływają również na znaczne oszczędności.

Czytaj więcej...

Spółka ALPLA wybrała rozwiązanie Primesoft Polska

primesoftpolskaDigitalizacja dokumentów staje się coraz powszechniejsza. Firmy chcą być konkurencyjne, dlatego wdrażają innowacyjne rozwiązania, pozwalające m.in. usprawnić pracę zatrudnionych osób. Ma to bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. O zwiększeniu efektywności dzięki systemowi workflow pisaliśmy już nie raz. Tym razem ma okazję przekonać się o tym firma ALPLA Sp. z o. o., która niedawno wdrożyła platformę V-Desk. Zakończona z sukcesem implementacja u światowego lidera w dziedzinie opakowań to doskonały przykład elastyczności narzędzia, które dostosowuje się do każdej branży.

Czytaj więcej...

Weryfikacja dostawcy możliwa dzięki V-Desk

primesoftpolskaObecnie najbardziej pożądanymi systemami elektronicznego obiegu dokumentów na rynku są kompleksowe narzędzia klasy DMS|workflow, umożliwiające obsługę wielu typów dokumentów funkcjonujących w przedsiębiorstwie. Nowoczesne przedsiębiorstwa wymagają implementacji wielozadaniowych rozwiązań. Dlatego też coraz popularniejsza staje się digitalizacja szerszych obszarów biznesowych.

Czytaj więcej...

Primesoft Polska optymalizuje procesy w Liberty Ubezpieczenia

primesoftpolskaPrzedsiębiorstwa, które chcą efektywnie funkcjonować cały czas muszą optymalizować swoje działania. Jednym z rozwiązań pozwalających firmom na sprawne i skuteczne zarządzanie jest wdrożenie systemu elektronicznego obiegu informacji. Czy warto? Z pewnością tak. Przekonuje się o tym coraz więcej firm. Jedną z nich jest Liberty Direct – oferująca polisy przez telefon, Internet 
i multiagencje.

Czytaj więcej...

Obieg dokumentów V-Desk w AGNES S.A.

primesoftpolskaKolejnym klientem Primesoft Polska została firma AGNES S.A, która zdecydowała się na wdrożenie narzędzia, jakim jest system elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk.

Czytaj więcej...

Czy system workflow można zintegrować z każdym ERP?

primesoftpolskaIntegracja oprogramowania workflow z systemem ERP to kluczowy element implementacji elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Z punktu widzenia klienta istotne jest, aby wdrażana platforma workflow została zsynchronizowana z istniejącym już w przedsiębiorstwie oprogramowaniem. Dlatego też chcąc nawiązać współpracę z firmą oferującą tego typu rozwiązania biznesowe, warto zwrócić uwagę na możliwości jej integracji z funkcjonującymi już w naszej firmie programami.

Czytaj więcej...

Elektroniczny obieg faktur, czy warto?

primesoftpolskaProblemem opóźnionych płatności pojawia się praktycznie w każdym przedsiębiorstwie – wielokrotnie faktury przetrzymywane są na biurkach przez danych pracowników, przez co dział księgowości nawet nie zdaje sobie sprawy, że należy dokonać za nie płatności. Brak informacji przekłada się na opóźnienia w uregulowaniu należności i naliczanie odsetek karnych, nieprawidłowości w rozliczaniu np. podatku dochodowego lub podatku od towarów i usług.

Czytaj więcej...

Nowy Styl Group z platformą wymiany dokumentów EDI

comarchNowy Styl Group – europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej – wybrał rozwiązanie Comarch EDI do budowy platformy elektronicznej wymiany dokumentów w łańcuchu dostaw. System obejmie automatyczną komunikację między oddziałami firmy oraz partnerami handlowymi w Polsce, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Jakie korzyści daje wdrożenie systemu V-Desk?

primesoftpolskaPowszechnym problemem nowoczesnych przedsiębiorstw staje się rosnąca ilość danych biznesowych, przez co pojawia się problem archiwizacji i zarządzania dokumentami. Każda firma, chcąca odnieść sukces, powinna pomyśleć o optymalizacji tych obszarów i zakupie systemu elektronicznego obiegu informacji.

Czytaj więcej...

OCR dla systemów ERP

IT.IntegroRozwiązania opierające się na technologii OCR są coraz częściej wykorzystywane w różnych sferach biznesu. Stają się elementem usprawniającym codzienną pracę w biurach, firmach czy sekretariatach. Od kilku lat, oferowane są jako dodatkowe rozwiązania dla systemu ERP, a niebawem staną się jego integralnym elementem. Niedawno Microsoft ogłosił, że OCR wejdzie w skład podstawowych funkcjonalności systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV. Czy rzeczywiście narzędzia oparte na technologii OCR przynoszą tyle korzyści?

Czytaj więcej...

ZETO S.A. już korzysta z V-Desk

primesoftpolskaSpółka PrimeSoft Polska zakończyła z sukcesem kolejną implementację systemu V-Desk. Tym razem na wdrożenie naszego rozwiązania zdecydowała się firma z branży IT – ZETO S.A. Ta współpraca to doskonały przykład, że system elektronicznego obiegu dokumentów jest niezbędny w każdej firmie, niezależnie od branży, którą reprezentuje.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Analityka danych wciąż mało popularna

Narzędzia do analizy danych pozwalają firmom lepiej kontrolować koszty i dostosowywać ofertę do...

Internet rzeczy i chmura - na to postawi...

Firmy będą odchodzić od tradycyjnych technologii, a nowe, które będą filarami cyfrowej...

Nakłady firm na cyberbezpieczeństwo będą...

Branża zajmująca się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni w bieżącym roku spodziewa się...

Polskie banki na celowniku hakerów

Cyberprzestępcy częściej atakują Polskie banki. Tylko od początku roku odnotowano 150 prób...

Firmy na celowniku hakerów

Cyberataki starą się coraz częstsze i coraz groźniejsze. W minutę na całym świecie można...

bpsc slide panel right340x270
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • cfi vendo erp