Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...
ENOVA DLA BIZNESU


Caruna — największy dystrybutor energii elektrycznej w Finlandii — stawia na IFS Applications

IFS dla  CARUNAFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Caruna — największy dystrybutor energii elektrycznej w Finlandii — podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™, który ma być jej głównym rozwiązaniem do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości przekraczającej milion euro.

Czytaj więcej...

Comarch ERP XL rozleje Ustroniankę

COMARCHProducent wód mineralnych oraz napojów Ustronianka Sp. z o.o. i Comarch SA podpisały umowę na wdrożenie sprawdzonego w branży spożywczej systemu Comarch ERP XL. Ten od kilku lat najchętniej kupowany system ERP wybrało już ponad 4000 średnich i dużych firm.

Czytaj więcej...

Zarządzaj majątkiem z nowym obszarem SIMPLE.ERP!

SIMPLESIMPLE S.A. oddała do użytku swoich klientów nowy obszar platformy SIMPLE.ERP, umożliwiający prowadzenie w systemie pełnej obsługi majątku.

Czytaj więcej...

bs4 ultra u producenta mebli Gala Collezione

BS4Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w kraju. Znana marka łączy w sobie elegancki i nietuzinkowy wygląd mebli, z najwyższą jakością wykonania. Swoje produkty dostarcza zarówno do wiodących salonów w Polsce, jak i licznych punktów zagranicznych.

Czytaj więcej...

JSC ENERGO-PRO Georgia wybrała IFS Applications w celu zwiększenia efektywności

ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, wdraża system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia procesów w obszarze finansów, zarządzania projektami, dystrybucji, remontów oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Czytaj więcej...

OrganikAgro wdraża SAP Business One

Nowopowstała, zlokalizowana w Dobroniu k. Łodzi, firma OrganikAgro, zajmująca się wytwarzaniem sypkich produktów ze zbóż ekspandowanych, w styczniu 2015 rozpoczęła wdrożenie systemu SAP Business One. Wdrożenie, którego realizacją zajęła się spółka Altab, objęło kompleksowe zarządzanie firmą: od produkcji po dział finansowy.

Czytaj więcej...

Sejmowy ERP pod opieką BCC

Spółka Business Consulting Center zajmie się serwisem oprogramowanie SAP ERP w Kancelarii Sejmu za milion złotych netto.

Czytaj więcej...

AGATA MEBLE inwestuje w nowoczesny system ERP

ASSECO BUSINESS SOLUTIONSUjednolicenie zarządzania, efektywniejsza praca, optymalizacja kosztów, wzrost jakości obsługi klienta. To tylko część korzyści, jakie osiągnęła firma AGATA MEBLE dzięki wdrożeniu systemu klasy ERP Asseco Business Solutions. Uruchomione rozwiązanie pozwoliło ponadto na integrację użytkowanych przez znanego dystrybutora mebli programów informatycznych i obsłużenie procesów biznesowych, które do tej pory nie miały wsparcia w postaci narzędzi IT.

Czytaj więcej...

Mørenett, norweska firma z sektora energetyki, wybiera system IFS Applications w celu zwiększenia przewagi nad konkurencją

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Mørenett, jeden z dziesięciu największych operatorów sieci elektroenergetycznej w Norwegii, wybrała system IFS Applications™ jako swoje podstawowe rozwiązanie ERP.

Czytaj więcej...

Comarch ERP Altum wspiera zarządzanie w duńskim Brodr.Jorgensen Group

comarchDystrybutor kosmetyków z kapitałem duńskim Brodr. Jorgensen SA wybrał innowacyjny i elastyczny Comarch ERP Altum. Ten system klasy ERP będzie wpierał firmę w procesach logistycznych i sprzedaży. Umożliwia analizę danych oraz automatyzację rutynowych procesów w niej zachodzących, a tym samym redukcję kosztów.
 

Czytaj więcej...

KAZAR stawia na efektywne procesy

System funkcjonujący dotychczas w Kazar sprawdził się w okresie bardzo dynamicznego rozwoju firmy, lecz wraz ze wzrostem skali operacji pojawiła się potrzeba sięgnięcia po większe i bardziej elastyczne narzędzie.

Czytaj więcej...

Informatyka dla efektywnej produkcji w 2015 r. - prognozy

DSRRynek firm produkcyjnych stanowi obszar aktywnego wykorzystania technologii informatycznych, które wpływają na efektywność procesów, a tym samym przesądzają o utrzymaniu lub powiększeniu przewagi konkurencyjnej. Z punktu widzenia wykorzystania IT w firmach wytwórczych, w roku 2015 powinniśmy obserwować kilka trendów, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie przedsiębiorstw produkcyjnych.

Czytaj więcej...

Izostal S.A., wiodący polski dostawca rur dla sektora gazowniczego, wdrożył IFS Applications

IFSIFS, globalny dostawca oprogramowania buy propecia dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Izostal S.A., jeden z wiodących na polskim rynku dostawców rur dla sektora gazowniczego, wdrożyła system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia zarządzania procesami w obszarze finansów, produkcji i dystrybucji.

Czytaj więcej...

Firma Huf Hülsbeck & Fürst rozszerza wdrożenie systemu IFS Applications na filie zagraniczne

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Huf Hülsbeck & Fürst GmbH & Co. KG, projektant i producent mechanicznych i elektrycznych systemów zabezpieczeń, systemów monitorowania ciśnienia powietrza w oponach oraz systemów telematycznych dla branży motoryzacyjnej, rozszerza obszar zastosowania systemu IFS Applications™. Wartość zamówienia wynosi 1,4 miliona euro.

Czytaj więcej...

Świat mody, zapach perfum z Comarch ERP ALTUM

COMARCHStyle Group, zarządzająca znanymi markami sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży kosmetyków Perfumeria.pl oraz sukienek polskich projektantów LIMODA.PL, wdrożyła Comarch ERP ALTUM, który natywnie wspiera sprzedaż wielokanałową - sprzedaż tradycyjna, mobilna oraz e-commerce. Implementację systemu przeprowadził partner Comarch ERP Supremo z Poznania.

Czytaj więcej...

Bimax wdraża ERP i CRM firmy Microsoft

Indywidualne podejście do klientów oraz dynamiczny rozwój firmy Bimax Sp.z o.o. związany z wchodzeniem na nowe rynki zdecydowały o podjęciu decyzji o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego. Firma zdecydowała o wyborze systemu ERP Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics CRM.

Czytaj więcej...

Firma Rusta, szwedzka sieć sprzedaży detalicznej, wdrożyła system IFS Applications

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że międzynarodowa firma Rusta AB, czołowa szwedzka sieć handlowa rozprowadzająca produkty gospodarstwa domowego i rekreacyjne, wdrożyła system IFS Applications™ do sprzedaży detalicznej we wszystkich swoich placówkach.

Czytaj więcej...

SIMPLE.EDU na krakowskiej uczelni

SIMPLEWładze Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie w wyniku rozstrzygnięcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zawarły umowę z firmą SIMPLE S.A., przedmiotem której jest wdrożenie nowoczesnego Zintegrowanego Systemu Informatycznego.

Czytaj więcej...

Portsmouth Water wdraża IFS Applications, aby usprawnić zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa i pracownikami mobilnymi

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Portsmouth Water — przedsiębiorstwo wodociągowe dla miejscowości Portsmouth i okolic — wdraża system IFS Applications™ 8 jako nowe rozwiązanie ERP. Inicjatywa ma na celu uzyskanie lepszego wglądu w zasoby firmy, wsparcie pracowników w terenie oraz zapewnienie jeszcze wyższego standardu obsługi klienta.

Czytaj więcej...

Sage podpowiada, jak zoptymalizować przesyłanie e-deklaracji

SAGENowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych wejdzie w życie 1 stycznia 2015 r. i wymusi na przedsiębiorcach przesyłanie niektórych deklaracji wyłącznie przez Internet. Jak najlepiej przygotować się do nowych przepisów?

Czytaj więcej...

Planowanie produkcji zyskuje znaczenie w firmach wytwórczych

Rośnie udział w rynku systemów APS

DSR - planowanie produkcji - badanieSpółka DSR, czołowy dostawca rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych, przeprowadziła badania wśród firm z sektora wytwórczego dotyczące krótkoterminowego planowania produkcji. Analizie poddano również narzędzia informatyczne stosowane do wsparcia tego procesu. Wyniki diagnozy pokazują standardy planowania produkcji w polskich przedsiębiorstwach, a także wskazują na potrzeby spółek produkcyjnych w tym obszarze.

Czytaj więcej...

Konsorcjum TIBAH Airports Operation Company wybiera system IFS Applications do wsparcia zarządzania remontami w Porcie Lotniczym Medyna w Arabii Saudyjskiej

ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TIBAH Airports Operation Company — konsorcjum zarządzające Portem Lotniczym Medyna (PMIA), przewodzone przez spółkę TAV Airports i jej lokalnych partnerów Al Rajhi i Saudi Oger — wybrało system IFS Applications™ w celu wsparcia obsługi wszystkich operacji serwisowych i remontowych w porcie lotniczym PMIA oraz zarządzania nimi.

Czytaj więcej...

Jedna z największych firm technologicznych w Ameryce Łacińskiej — Dataprev — wybrała system IFS Applications

IFS Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, dostarczy rozwiązania analityki biznesowej i zarządzania dokumentacją brazylijskiej firmie Dataprev zajmującej się przetwarzaniem danych ubezpieczeń społecznych oraz rozwojem technologii. Umowa obejmuje licencje na oprogramowanie, obsługę techniczną i usługi na sumę przekraczającą 4 000 000 BRL (ok. 1 600 000 USD).

Czytaj więcej...

Warszawska SGH wdroży system ERP firmy SIMPLE

SIMPLESzkoła Główna Handlowa w Warszawie podpisała umowę na wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego z SIMPLE S.A. Firma została wybrana na dostawcę systemu w wyniku procedury przetargowej. Termin realizacji wdrożenia to koniec września 2015 r.

Czytaj więcej...

Markslöjd Sp. z o.o. zintegrował platformę B2B z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV

Markslöjd Sp. z o.o. to polski oddział szwedzkiej firmy Markslöjd Lighting działającej w branży oświetleniowej, który jest jednocześnie centrum logistyczno-dystrybucyjnym na Europę Środkowo-Wschodnią. Firma współpracuje z takimi sieciami jak Castorama, Leroy Merlin, Black Red White, OBI, Praktiker, Agata Meble, Merkury Market czy Bricomarche.

Czytaj więcej...

Systemy ERP w opinii użytkowników – wyniki badania Epicor

epicor Najnowsze globalne badanie* firmy Epicor Software Corporation, ujawnia braki w systemach zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) powodujące spowolnienie w ich pracy. Pokazuje również, że użytkownicy systemów ERP są optymistycznie nastawieni do nowych możliwości systemów ERP, w tym wykorzystania urządzeń mobilnych, mechanizmów znanych z sieci społecznościowych oraz chmury i wierzą, że oferują one możliwość poprawy responsywności w firmach.

Czytaj więcej...

SIMPLE wdroży system ERP oraz BI w Szpitalu Specjalistyczny im. F. Ceynowy Sp. z o.o. w Wejherowie

SIMPLESzpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy Sp. z o.o. w Wejherowie to wykwalifikowana placówka, zatrudniająca ponad 1000 osób, która w wyniku procedury o udzielenie zamówienia publicznego wybrała do sprawnego zarządzania kosztami, zasobami ludzkimi oraz gospodarką magazynową system SIMPLE.ERP.

Czytaj więcej...

Firma Mermaid Marine wdraża system IFS Applications w celu usprawnienia obsługi danych i podejmowania decyzji

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że znajdujące się na liście ASX przedsiębiorstwo Mermaid Marine Australia Limited, które jest jednym z największych w Australii dostawców usług dla firm zajmujących się morskim wydobyciem ropy i gazu, zakończyło wstępny etap wdrażania systemu IFS Applications™. Celem wdrożenia systemu jest m.in. konsolidacja operacji morskich i lądowych w postaci jednej zintegrowanej platformy ERP skuteczniej wspierającej procesy i podejmowanie decyzji na bieżąco oraz zapewniającej dostęp do informacji użytkownikom mobilnym.

Czytaj więcej...

Producent kabli stawia na IFS Applications

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Habia Cable, wiodący europejski producent kabli, wybrała system IFS Applications™ jako podstawowy system ERP w celu zwiększenia globalnej efektywności operacyjnej firmy.

Czytaj więcej...

Maroko Produkt wdrożył polski system ERP Navireo

NAVIREOMaroko Produkt – największy w Polsce importer oraz dystrybutor oleju arganowego – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Oprogramowanie usprawniło pracę działu sprzedaży, marketingu oraz księgowości przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

Politechnika Rzeszowska z nowoczesną technologią oraz e-usługami od SIMPLE

simplePolitechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza to kolejna szkoła wyższa, która proces informatyzacji i wprowadzenia szeroko rozumianych e-usług powierzyła warszawskiej spółce giełdowej SIMPLE S.A. – liderowi w dziedzinie informatyzacji branży edukacyjnej.

Czytaj więcej...

Nie bój się chmury w zarządzaniu firmą!

System zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) to rozwiązanie, które agreguje większość systemów, które wcześniej stanowiły moduły i nie miały ze sobą komunikacji. Chmura spowodowała większą elastyczność kosztową ERP i nieporównywalną dostępność danych oraz nieosiągalne do tej pory możliwości analizy danych w czasie rzeczywistym.

Czytaj więcej...

7milowy wspiera rollout systemu SAP w Rawag

Rawag z Grupy Bode, producent wyrobów do pojazdów szynowych oraz drogowych, przy wsparciu firmy 7milowy zakończył rollout systemu SAP ERP. Rozwiązanie zostało przeniesione z niemieckiej spółki Schaltbau Holding AG do zakładu firmy w Rawiczu.

Czytaj więcej...

System ERP Xpertis w wersji wielooddziałowej w ICiMB

MACROLOGICInstytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych to już kolejna jednostka badawczo-rozwojowa, która zdecydowała się na usprawnić procesy zarządcze przy wsparciu systemu Xpertis. Macrologic wdrożył w Instytucie kompleksowe rozwiązanie we wszystkich kluczowych obszarach: finanse, personel, logistyka i produkcja.

Czytaj więcej...

Firma VECTOR wdrożyła IFS Applications 8 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma VECTOR, polski producent i integrator systemów telekomunikacyjnych, wdrożyła system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych.

Czytaj więcej...

Największy w Europie showroom odzieży ze wsparciem Navireo

navireologoPtak Moda – polski showroom zrzeszający ponad 500 producentów odzieży – prowadzi wyspecjalizowaną działalność handlową z pomocą systemu ERP Navireo firmy InsERT. Wdrożone rozwiązanie wykorzystuje m.in. mobilne weryfikatory cen, automatyzuje proces przyjęć towarowych i obsługuje internetową platformę sprzedażową.

Czytaj więcej...

Firma Pindan Asset Management zwiększa o 20% wydajność pracy w terenie dzięki IFS Applications

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Pindan Asset Management, stanowiąca nowy oddział grupy Pindan, jednej z wiodących firm w branży konstrukcyjno-budowlanej i nieruchomości na terenie Australii Zachodniej, wdraża system IFS Applications™ jako rozwiązanie do zarządzania usługami serwisowymi, majątkiem i zasobami z możliwością obsługi mobilnej.

Czytaj więcej...

Invado wchodzi w etap 2.0 z Comarch ERP XL

COMARCHInvado Sp. z o.o. to polski producent drzwi, należący do szwajcarskiego koncernu Looser Holding. W związku z dynamicznym rozwojem firma optymalizuje procesy produkcyjne, bazując na usługach i produktach Comarch ERP XL.

Czytaj więcej...

INSTYTUT GENETYKI I HODOWLI ZWIERZĄT PAN BĘDZIE ROZLICZAŁ PROJEKTY Z SIMPLE.ERP

SIMPLEInstytut Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN w wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego wyłonił SIMPLE S.A. na wykonawcę zadania „Wdrożenie Centralnego Systemu Informatycznego klasy ERP, wspierającego zarządzanie i rozliczanie badań (CSI)”.

Czytaj więcej...

Firma Kangra Coal wybrała IFS Applications w celu optymalizacji procesów biznesowych

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Kangra Coal, firma zajmująca się wydobyciem węgla kamiennego z siedzibą w RPA, będzie korzystać z systemu IFS Applications™ w celu migracji dwóch swoich oddziałów na jedną platformę ERP. Pozwoli to zoptymalizować funkcjonowanie firmy i zarządzanie działalnością biznesową.

Czytaj więcej...

CEDC wdraża system SAP ERP

Firma CEDC, jeden z największych producentów wódki na świecie, podpisała umowę z itelligence na wdrożenie systemu SAP ERP.

Czytaj więcej...

Firma Grandweld Shipyards stawia na IFS Applications

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Grandweld Shipyards, w pełni zintegrowana stocznia oferująca usługi z zakresu budowy i remontów statków oraz rozwiązania inżynieryjne wdroży system IFS Applications™ w celu zwiększenia własnej efektywności, elastyczności biznesowej oraz przejrzystości procesów, jak również ujednolicenia przepływu informacji.

Czytaj więcej...

Firma Morgan Motor Company wdraża system IFS Applications

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw informuje, że firma Morgan Motor Company, brytyjski producent samochodów sportowych, wybrała system IFS Applications™ jako nowe rozwiązanie ERP. System ma zapewnić większą wydajność działań w celu ułatwienia przyszłego rozwoju i zwiększenia innowacyjności.

Czytaj więcej...

Base Group rozpoczyna wdrożenie pakietu ERP Impuls EVO

bpscBPSC rozpoczyna jedno z najszerszych funkcjonalnie wdrożeń systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Pełna kontrola nad procesami produkcyjnymi oraz sprzedażowymi to priorytety jakie stawia przed nowym rozwiązaniem klasy B2B / ERP, Base Group - gdański producent małych i średnich konstrukcji stalowych.

Czytaj więcej...

Chińska grupa Jiangsu Ligang Electric Energy Group aktualizuje system ERP do wersji IFS Applications 8

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła dziś, że grupa Jiangsu Ligang Electric Energy Group, która jest właścicielem jednej z największych elektrowni węglowych w chińskiej prowincji Jiangsu, postanowiła przeprowadzić aktualizację systemu ERP do wersji IFS Applications™ 8. Wdrożenie ma na celu poprawę zarządzania przedsiębiorstwem i zwiększenie zysków.

Czytaj więcej...

SIMPLE.ERP w kolejnej stacji pogotowia ratunkowego

SIMPLERM-MEDITRANS Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach to kolejna już wyspecjalizowana placówka, która zdecydowała się na wdrożenie systemu SIMPLE.ERP.

Czytaj więcej...

Comarch ERP Altum na pokładzie Krakchemia SA

COMARCHGiełdowa Spółka Krakchemia, wiodący dystrybutor granulatów tworzyw sztucznych, odczynników oraz folii opakowaniowej, wybrała Comarch ERP Altum. Wdrażany przez Comarch ERP system jest nowoczesną, inteligentną platformą ERP, która kompleksowo wspiera wszystkie kluczowe procesy biznesowe w średnich i dużych firmach handlowo-usługowych oraz sieciach handlowych.

Czytaj więcej...

Totalizator Sportowy wspiera procesy zarządcze z XPERTIS

MACROLOGICTotalizator Sportowy Sp. z o.o. — jedyna w Polsce spółka z sektora gier liczbowych i loterii pieniężnych — wdrożyła rozwiązania z rodziny Xpertis w obszarze finansów i księgowości, personelu, logistyki, controllingu, a także zarządzania lokalami i gospodarki remontowej.

Czytaj więcej...

DIS: 19 tys. firm korzysta z systemów ERP. celebrity gossip BPSC liderem wdrożeń

BPSCSpośród 73 linii produktowych systemów ERP w Polsce rozwiązania BPSC SA są nadal najpopularniejsze w segmencie dużych przedsiębiorstw – tak wynika z najnowszego raportu biura analityczno-badawczego DiS. Oprogramowanie sygnowane nazwą Impuls wykorzystywane jest już w ponad 600 przedsiębiorstwach.

Czytaj więcej...

Çağla Group wybrała system ERP firmy IFS do zarządzania swoimi procesami biznesowymi

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że turecka grupa konstrukcyjno-budowlana Çağla Group wdroży system IFS Applications w celu wsparcia zarządzania swoimi procesami biznesowymi, w tym zarządzania projektami.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...
loading...
loading...

Dobra sytuacja w...

Szybki rozwój nowych technologii i rosnąc online payday loans świadomość klientów na temat zarządzania informatyką w...

Impuls EVO

Inwestujesz w rozwój Twojej firmy? Daj jej Impuls do działania! Wykorzystaj potencjał i...

Firmy w Polsce...

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na przekazanie obsługi swoich zasobów IT firmom...

Firmy tracą...

Awarie systemów i nieplanowane przestoje mogą kosztować firmy od 1,4 do 2,3 mln dolarów rocznie –...

Banner DSR hidden blue22

Show Panel

cfi

Show Panel      

         
         

Show Panel

wyszukajparneraenowa

Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel