Newsletter

zamow raport 1

loading...
2013_IFS_160x200
loading...
ENOVA DLA BIZNESU


Y Soft Corporation rozszerza działalność międzynarodową dzięki systemowi IFS Applications

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Y Soft Corporation, lider na rynku rozwiązań z zakresu zarządzania drukowaniem, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™ celu ujednolicenia i uproszczenia swoich międzynarodowych procesów biznesowych.

Czytaj więcej...

RAControls zakończyło wdrożenie SAP Business One

ALTABKatowicka firma RAControls, dystrybutor automatyki przemysłowej, właśnie zakończyła wdrożenie SAP Business One – zintegrowanego systemu ERP do kompleksowej obsługi firmy. Altab, realizator wdrożenia, zakończył okres nadzoru nad pracą produktywną.

Czytaj więcej...

Producent wody mineralnej „Muszynianka” stawia na Comarch ERP XL

comarchKrakowski producent oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem wspomaga procesy biznesowe Spółdzielni Pracy „Muszynianka” w Krynicy Zdrój. Działająca na rynku od sześćdziesięciu czterech lat „Muszynianka” w codziennej pracy wykorzystuje moduły systemu Comarch ERP XL: Sprzedaż, Zamówienia, Księgowość, Środki Trwałe, Płace i Kadry oraz Comarch EDI.

Czytaj więcej...

Infor M3 wspiera procesy w Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej

W styczniu 2015 roku zakończyło się z sukcesem wdrożenie systemu Infor M3 w Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej. Projekt miał na celu usprawnienie zarządzania wszystkimi procesami biznesowymi spółdzielni. Dostawcą Infor M3 i stroną prowadzącą projekt wdrożeniowy jest firma Polish Consulting Company (PCC), będąca partnerem korporacji Infor - producenta M3. MSM jest jedną z najnowocześniejszych mleczarni w Polsce, intensywnie inwestującą w rozwój, między innymi w nowoczesne narzędzia technologiczne, takie jak na przykład system ERP.

Czytaj więcej...

Systemy ERP wzmacniają branżę profesjonalnych środków czystości

navireologoHigiena Serwis – lider branży profesjonalnych środków czystości – zoptymalizował procesy biznesowe, wdrażając system ERP Navireo firmy InsERT. Zastosowane narzędzie zwiększyło sprzedaż, podniosło efektywność i jakość obsługi klienta, a także usprawniło księgowość.

Czytaj więcej...

1 000 000 użytkowników rozwiązań firmy IFS

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłasza, że oferowane przez nią rozwiązania, w tym IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie™ oraz IFS Zarządzanie Pracownikami Mobilnymi™, osiągnęły pułap jednego miliona aktywnych użytkowników. Klient firmy IFS, firma Linamar, rozszerza wykorzystanie systemu IFS Applications, stając się milionowym użytkownikiem systemu firmy IFS.

Czytaj więcej...

eARCHIWUM w systemie ERP INSIGNUM

System INSIGNUM klasy ERP został wzbogacony o nową funkcjonalność – eARCHIWUM. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które usprawnia obsługę, obieg i zarządzanie elektronicznymi dokumentami – zarówno księgowymi (np. faktury zakupu) jak i innymi (np. zamówienia, umowy). Klienci, którzy wdrożą moduł w swojej firmie, zyskają czas i oszczędności.

Czytaj więcej...

Premiera IFS Applications 9 na konferencji IFS World Conference 2015

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, wprowadziła na rynek IFS Applications™ 9 — nową wersję rozbudowanego pakietu aplikacji dla przedsiębiorstw. System IFS Applications 9 oferuje pełną elastyczność biznesową, która pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału firmy i czerpanie korzyści ze zmian. Jest to możliwe dzięki innowacjom zwiększającym komfort użytkownika, nowym funkcjom biznesowym, lepszej konfigurowalności oraz nowej warstwowej architekturze aplikacji.

Czytaj więcej...

Czy jesteśmy gotowi na nowy rodzaj CIO?

EPICORDyrektorzy działów IT (ang. CIO) po raz pierwszy pojawili się w zarządach firm w latach 80. To w tym okresie korporacje – głównie posiadające swoją siedzibę w Ameryce Północnej – takie jak Bank of America czy American Airlines, sformalizowały to stanowisko. Niewątpliwie był to punkt zwrotny w historii liderów IT, stawiający ich na równi z szefostwem pozostałych działów.

Czytaj więcej...

Zamet Industry ujednolica obsługę zarządczą w grupie dzięki Xpertisowi

macrologicLider na rynku produkcji konstrukcji stalowych i maszyn, Zamet Industry, wdrożył we wszystkich spółkach i zakładach grupy rozwiązania z rodziny Xpertis. Aplikacje autorstwa firmy Macrologic zostały zaimplementowane w obszarach związanych z zarządzaniem finansami, personelem, logistyką i produkcją.

Czytaj więcej...

Plast-Box zdecydował się na system ERP Microsoft Dynamics NAV

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A., wiodący w Polsce producent wiader i skrzynek z tworzyw sztucznych, wdrożył system ERP Microsoft Dynamics NAV w celu integracji kilku obszarów swojej działalności w jednym, innowacyjnym rozwiązaniu.

Czytaj więcej...

ERP statystycznie coraz popopularniejszy w polskich firmach

Z systemów klasy ERP korzysta już ponad 80 procent dużych firm w Polsce. Najwięcej w województwach: mazowieckim, małopolskim i dolnośląskim. Zintegrowane rozwiązania wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwami stają się z roku na rok coraz bardziej dostępne. W jakim kierunku będą się rozwijały w najbliższym czasie.

Czytaj więcej...

Lider branży rolnej w Polsce wdraża system Comarch

comarchPUH Chemirol Sp. z o.o. z Mogilna, lider branży rolnej w Polsce zdecydował się na wdrożenie Comarch ERP XL. Z nowoczesnego systemu korzystać będzie 500 pracowników w centrali firmy, oddziałach, sklepach oraz w terenie.

Czytaj więcej...

Isofarma wdraża system IFS Applications w celu zwiększenia efektywności i usprawnienia procesów decyzyjnych

ifsRozwiązanie firmy IFS zapewni wsparcie firmie Isofarma w zakresie spełniania przepisów prawnych, automatyzacji procesów technologicznych oraz zoptymalizowania procesów kontroli, zapewnienia jakości, a także zwiększenia elastyczności w celu optymalizacji procesów decyzyjnych.

Czytaj więcej...

Czy NAV365 zrewolucjonizuje rynek systemów ERP?

Podczas konferencji „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015”, która odbędzie się w dniach 12-13 maja br. w Warszawie, będzie miała miejsce oficjalna premiera nowego produktu stworzonego przez firmę IT.integro we współpracy z Microsoft – NAV365. Rozwiązanie dostępne na chmurowej platformie Microsoft Azure jest połączeniem systemu Microsoft Dynamics NAV ze zintegrowanym pakietem Office 365. To pierwszy tego rodzaju produkt na polskim rynku systemów ERP dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom handlowo-usługowym dostępny w abonamencie od kwietnia br.

Czytaj więcej...

Comarch otwiera drzwi „CAL” w świat nowych technologii

COMARCHZakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i Wspólnicy sp.j. będący producentem inteligentnych drzwi (wyposażanych w czytniki linii papilarnych) postawił na wdrożenie nowatorskich rozwiązań w zarządzaniu i wybrał Comarch ERP XL.

Czytaj więcej...

Poltarex zwiększa efektywność zarządzania grupą tartaków, wdrażając IFS Applications

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Poltarex Sp. z o.o., jedno z wiodących na polskim rynku przedsiębiorstw z przemysłu drzewnego, wdrożyła system IFS Applications™ w celu usprawnienia procesów w takich obszarach, jak finanse, dystrybucja i produkcja.

Czytaj więcej...

Microsoft Dynamics NAV dostępny w abonamencie!

W kwietniu 2015 roku, premierę miał nowy produkt na rynku systemów ERP – NAV365. NAV365 to zestaw aplikacji i oprogramowania dla firm, wspomagający procesy zarządzania. Łączy w sobie korzyści nowoczesnego systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV z w pełni zintegrowanym Office 365. Całość dostępna jest na platformie Microsoft Azure w atrakcyjnym abonamencie. Produkt wprowadził na rynek lider we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV w Polsce – IT.integro.

Czytaj więcej...

RenBut podąża śladami Badury i wdraża system ERP NAVIREO

navireologoRenBut – polski producent obuwia dziecięcego i młodzieżowego – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Nowe oprogramowanie umożliwiło m.in. wprowadzenie ujednoliconego systemu symboliki produktów i usprawnienie przepływu informacji. Firma szybciej realizuje zamówienia oraz precyzyjniej tworzy plany produkcyjne.
 

Czytaj więcej...

Systemy ERP rosną w siłę

Polskie przedsiębiorstwa wciąż chętnie wybierają rozwiązania klasy ERP. Powód jest prosty – firmy bez kompleksowych rozwiązań do zarządzania swoimi zasobami mają trudności z realizacją codziennych zadań. Żeby nie wypaść z rynku, muszą dynamicznie działać bez względu na aktualną sytuację rynkową.

Czytaj więcej...

Grupa SII stawia na IFS w celu optymalizacji zarządzania projektami związanymi z międzynarodową działalnością firmy

IFSWdrożenie systemu IFS Applications obejmie 4430 użytkowników z 14 krajów — w pierwszej kolejności z Francji, Rumunii, Hiszpanii i Niemiec.

Czytaj więcej...

Norweskie Siły Zbrojne rozszerzają zakres zastosowania systemu IFS Applications

ifsRozwiązanie firmy IFS zostało udostępnione dodatkowemu personelowi Marynarki Wojennej i obejmuje teraz 2500 użytkowników w Siłach Zbrojnych, umożliwiając zarządzanie konfiguracją, MRO oraz logistyką w sytuacjach krytycznych.

Czytaj więcej...

System ERP firmy Microsoft usprawni zaopatrzenie i dystrbucję w firmie odzieżowej

Retail Grupa Wójcik Fashion, jedna ze spółek wchodzącej w skład Grupy Wójcik Fashion, wiodącego producenta odzieży dziecięcej, zdecydowała się na wdrożenie najnowszej wersji systemu klasy ERP firmy Microsoft – Dynamics NAV 2015 – wraz z rozwiązaniami specjalizowanymi dla branży Retail. Partnerem wdrożeniowym została firma NAV24, dostarczająca usługi informatyczne w obszarze aplikacji biznesowych, doradztwa i konsultingu oraz wsparcia technicznego.

Czytaj więcej...

Ray Obuwie - buty szyte na miarę z Comarch ERP

comarchDystrybutor oraz właściciel 130 sieci sklepów obuwniczych Grupa Ray Obuwie wybrała platformę Comarch ERP Altum i Comarch Retail.

Czytaj więcej...

Szwajcarska grupa DOPAG, producent systemów do pomiaru i mieszania polimerów, wybrała system IFS Applications

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma DOPAG należąca do grupy Hilger u. Kern, wiodący producent systemów do pomiaru i mieszania jedno- i wielokomponentowych polimerów, wybrała system IFS Applications™ w celu przeprowadzenia modernizacji i usprawnienia prowadzonej działalności. Zamówienie opiewa na wartość ok. 1,2 miliona euro.

Czytaj więcej...

Ekodynamic Wrocław rozpoczęła wdrożenie Graffiti.ERP

grafilitlogo2Firma Graffiti.ERP S.A. uruchomiła kolejne wdrożenie systemu Graffiti.ERP w firmie Ekodynamic z Wrocławia. System jest wdrażany w pełnym zakresie funkcjonalnym.

Czytaj więcej...

enova365 z nowymi funkcjonalnościami

enova36525 marca br. została opublikowana nowa wersja oprogramowania enova365. Producent wprowadził wiele nowości, w tym moduł enova365 DMS (ang. Document Managament System) służący do zarządzania dokumentami. Rozwinięta została również oferta dla biur rachunkowych.

Czytaj więcej...

OSM Czarnków rozpoczyna wdrożenie systemu Graffiti.ERP

GRAFFITIERPLOGOFirma Graffiti.ERP S.A.Uruchomiła kolejne wdrożenie systemu Graffiti.ERP w firmie OSM z Czarnkowa. System jest wdrażany w pełnym zakresie funkcjonalnym.

Czytaj więcej...

Comarch ERP z włoską marką odzieżową z Bolonii

comarchComarch Retail produkowany przez Comarch, krakowskiego producenta systemów ERP, usprawnił zarządzanie siecią sklepów i sprzedażą w Internecie włoskiej marki oferującej ubrania dla kobiet i mężczyzn Imperial.

Czytaj więcej...

Grupa LKS stawia na system IFS Applications w celu usprawnienia zarządzania projektami

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że dział techniczny grupy LKS, jednego z wiodących dostawców profesjonalnych usług konsultingowych w Hiszpanii zdecydował się wdrożyć system IFS Applications™.

Czytaj więcej...

TALMEX rozszerza funkcjonalność oprogramowania Graffiti.ERP

GRAFFITIERPLOGORozszerzenie zakresu funkcjonalnego Graffiti.ERP o Graffiti@ oraz Ascent.DBI jako dedykowaną Platformę B2B u wieloletniego Klienta, firmy TALMEX Sp. z o.o. z Jaworzna. Rozszerzenie dotyczy wdrożenia systemów Graffiti@ oraz Ascent.DBI jako Platformy B2B z unijnego projektu "Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami"

Czytaj więcej...

IT dla dystrybucji: system ERP

Klienci firm działających w sektorze dystrybucji domagają się coraz bogatszej oferty produktów, ich lepszej jakości oraz szybszej realizacji zamówień. To sprawia, że prowadzenie działalności biznesowej umożliwiającej maksymalizację zysków jest bardzo trudne. Powodzenie przedsiębiorstwa oraz sprawne działanie złożonego łańcucha dostaw zależą od tego, czy potrzeby klientów zostają zaspokojone w sposób maksymalnie efektywny, przy minimalnych przerwach w prowadzonej działalność. Mając na uwadze konieczność zachowania tej delikatnej równowagi, ważne jest wykorzystywanie kompleksowych rozwiązań, w których skład wchodzą narzędzia pozwalające skutecznie pozyskiwać, montować, wysyłać i dostarczać oczekiwane przez klientów towary, w spodziewanym przez nich terminie.

Czytaj więcej...

SAP ERP w Intemo S.A.

Firma Interno S.A. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz obróbką metali zakończyła pierwszy etap wdrożenia zintegrowanego systemu do zarządzania SAP celebrity porn videos ERP.

Czytaj więcej...

Chemiczny instytut badawczy z Warszawy będzie zarządzał projektami z SIMPLE.ERP

simpleInstytut Przemysłu Organicznego w wyniku postępowania przetargowego, wybrał firmę SIMPLE S.A. do realizacji projektu, którego przedmiotem jest wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego wraz z predefiniowanymi obszarami dla jednostek naukowo – badawczych w zakresie zarządzania budżetem organizacji oraz realizowanymi projektami.

Czytaj więcej...

Graffiti.ERP w najszerszej wersji Platinum dla firmy ZC ANSER Sp. z o.o.

GRAFFITIERPLOGOFirma Graffiti.ERP Spółka Akcyjna wdraża oprogramowanie Graffiti@ oraz Ascent.DBI jako Platformę B2B wraz ze zintegrowanymi z nimi modułami Graffiti.ERP w najszerszej wersji Platinum Fioletowy w firmie Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o.w ramach projektu „Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami” w ramach działania 8.2 PO IG „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”
 
 
 

FEMAX wdrożył system SAP Business One

ALTABCentrum Łazienek i Ogrzewania FEMAX, lider w branży, posiadający sieć salonów w Polsce północnej, od stycznia 2015 używa SAP Business One. Wdrożenie SAP Business One, systemu black porn wspomagającego zarządzanie, zrealizowała firma Altab - Złoty Partner SAP.

Czytaj więcej...

Firma logistyczna Balticon S.A opiera biznes na systemie ERP z rozszerzeniami branżowymi

Firma logistyczna Balticon S.A. podjęła decyzję o wdrożeniu systemu B2B w oparciu o system klasy ERP - SAP Business One wraz z rozszerzeniami branżowymi. Celem biznesowym projektu jest automatyzacja procesów współpracy Balticon S.A. z zagranicznymi partnerami. Start systemu został zaplanowany na kwiecień 2015 r

Czytaj więcej...

Graffiti.ERP w firmie ZYCH

GRAFFITIERPLOGOFirma Graffiti-ERP S.A. Wdraża oprogramowanie Graffiti@ oraz Ascent.DBI jako Platformę B2B wraz ze zintegrowanymi z nimi modułami Graffiti.ERP w najszerszej wersji Platinum Fioletowy w firmie ZYCH Spółka Jawna z Karczewia http://www.zych.com.pl w ramach projektu „Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami” w ramach działania 8.2 PO IG „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” współfinansowanego przez UE.

Źródło: www.graffiti-erp.pl

Elemont Sp. z o. o. zakończył wdrożenie systemu Graffiti.ERP

GRAFFITIERPLOGOPrzy wdrożeniu szczególny nacisk położono na funkcjonalności: Projekty, Zarządzanie jakością, Budżetowanie. Elemont prowadzi działalność w zakresie projektowania oraz kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Czytaj więcej...

Oprogramowaniem enova365 w MODEL-ART

ENOVA365Do grona użytkowników systemu enova365, dołączyła firma MODEL-ART sp. z o.o., uznany producent łodzi motorowych o charakterze rekreacyjno-sportowym oraz roboczym. Zakończyło się właśnie wdrożenie systemu, za które odpowiadał Autoryzowany Partner enova365 – Studio As z Ostródy. System znacząco usprawnił proces zarządzania produkcją i realizowanie zamówień.

Czytaj więcej...

Dynamic Congress Centre Sp. z o. o. rozpoczyna wdrożenia GRAFFITI.ERP

GRAFFITIERPLOGODynamic Congress Centre z Wrocławia, jedno z najnowocześniejszych miejsc konferencyjno-kongresowych na Dolnym Śląsku, wybrała system Graffiti.ERP i rozpoczęła jego wdrożenie. Szczególną uwagę podczas wyboru rozwiązania wspomagającego zarządzanie położono na system finansowo-księgowy.

SAP Business One w SARE S.A.

ALTABGrupa Kapitałowa SARE SA, lider na polskim rynku e-marketingu i wsparcia sprzedaży, rozpoczęła wdrożenie nowej platformy B2B, opartej na systemie SAP Business One. Wdrożenie prowadzi Złoty Partner SAP Polska – firma Altab.

Czytaj więcej...

SAP ERP z dedykacją dla dealerów Peugeot Citroen

Trwają prace nad przygotowaniem dedykowanego rozwiązania SAP dla PSA Peugeot Citroën w Kolonii. Hicron prowadzi prace programistyczne przy wprowadzeniu autorskiego systemu PSA, które będzie wspierać pracę placówek detalicznych PSA w Niemczech. W 2015r. system zostanie uruchomiony w około 50 jednostkach na terenie Niemiec. To kolejny zagraniczny projekt firmy Hicron w sektorze automotive.

Czytaj więcej...

eSKY.pl na skrzydłach systemu ERP Microsoft

Dynamiczny rozwój eSKY.pl i konieczność dopasowania procesów do warunków rynkowych przyczyniły się do podjęcia decyzji o wdrożeniu systemu klasy ERP. Internetowe biuro podróży poszukiwało elastycznego i łatwego w integracji rozwiązania, które umożliwiłoby jego dostosowanie do potrzeb firmy, a także zapewniło stabilność i kompleksową funkcjonalność w obszarze finansów i księgowości (FK).

Czytaj więcej...

Texpol wdraża system ERP wraz z dedykowanym rozwiązaniem do zarządzania magazynem

Firma Texpol Sp. z o.o., specjalizująca się w przetwórstwie drewna, wdrożyła najnowszą wersję systemu ERP NAV firmy Microsoft – Dynamics NAV 2015 – oraz opracowane przez NAV24 kompletne rozwiązanie do zarządzania magazynem dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Głównym celem wdrożenia była optymalizacja logistyki, produkcji oraz obrotu towarowego w Texpol.

Czytaj więcej...

HENMAR rozwija biznes z GRAFFITI.ERP

GRAFFITIERPLOGOPo roku funkcjonowania systemu Graffiti.ERP firma PPH Henmar o przeszło 20% rozbudowała obecny system o dostęp do kolejnych stanowisk.

Czytaj więcej...

Firma Sogepoc wybrała rozwiązanie firmy IFS, aby lepiej zarządzać rozwojem przedsiębiorstwa i zapewnić wsparcie globalnej ekspansji swojej działalności - informacja prasowa

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Sogepoc, jeden z największych producentów w portugalskim sektorze rolnym, wybrała system IFS Applications™ w celu ujednolicenia zarządzania w oddziałach ds. rolnictwa i hodowli całej grupy kapitałowej. Rozwiązanie umożliwi zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi, produkcją, planowaniem, projektami, remontami, dokumentacją i magazynowaniem.

Czytaj więcej...

Grupa kapitałowa Runner wybrała system IFS Applications do zarządzania wydajnością produkcji

IFSWdrożony system ERP firmy IFS zapewni wsparcie produkcji, sprzedaży i serwisu, łańcucha dostaw, zarządzania zasobami ludzkimi oraz procesów finansowych.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firmy Runner Automobiles Limited i Runner Motors Limited należące do bangladeskiej grupy kapitałowej Runner zdecydowały się wdrożyć system IFS Applications™ 8.

Czytaj więcej...

Impuls EVO Start(uje) w Bielsku-Białej

BPSCTimago International Group, największy w Polsce dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, wdrożył system Impuls EVO Start autorstwa BPSC S.A. System ERP ma wesprzeć Timago przede wszystkim w obszarze komunikacji pomiędzy kontrahentami a pracownikami firmy.

Czytaj więcej...

System ERP NAVIREO w branży mięsnej

INSERTDziałające w Grupie Multifood Śląskie Centrum Dystrybucji Mięsa, Wędlin i Drobiu Markus wdrożyło system ERP Navireo firmy InsERT. Przedsiębiorstwo zyskało narzędzie wspomagające pracę działu handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży mięsnej.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...
loading...

Sprzęt coraz mniej...

Sprzęt przestał być głównym produktem branży IT. Dostawcy z tego segmentu coraz bardziej przenoszą...

Aplikacje mobilne...

Poszerza się katalog usług dostępnych w aplikacjach mobilnych banków. Klienci na swoich...

Internet rzeczy za...

Internet rzeczy to szansa dla Europy na dogonienie najbardziej rozwiniętych technologicznie...

Instytucje...

Sektor publiczny staje się jednym z ważniejszych klientów firm informatycznych. W kolejnych latach...

Banner DSR hidden blue22

Show Panel

cfi

Show Panel


   bpsc logo 100       SIMPLE

         
         

Show Panel

wyszukajparneraenowa

Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel