Newsletter


RAPORT ERP - PERSPEKTYWY 2017

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

FlexNet 9.5 zgodny z metodologią Agile

Flexnet klasy Manufacturing Execution System (MES) wspomaga zarządzanie produkcją i logistyką. W pracach nad najnowszą wersją systemu jednym z priorytetów Apriso było rozwinięcie dotychczasowych funkcjonalności w obszarze Business Process Management (BPM). Efektem jest nie tylko większa wydajność i elastyczność rozwiązania, ale też dodatkowe możliwości w obszarze projektowania (blueprinting) i prototypowania procesów produkcyjnych zgodnie z metodologią 'Agile'.
 

Czytaj więcej...

Zarządzanie produkcją bez BPM coraz trudniejsze

W Europie Zach. ponad 50 proc. firm produkcyjnych wspomaga procesy w obszarze m.in. magazynowania, wytwarzania, kontroli jakości i pakowania aplikacjami Business Process Management (BPM). W Polsce ten odsetek jest wciąż niewielki, ale różnica będzie stopniowo zanikać. Nie tylko za sprawą coraz krótszych cykli życia produktów i rozbudowanych łańcuchów dostaw, ale też z konieczności sprostania zagranicznej konkurencji.
 

Czytaj więcej...

IDS w grupie liderów BPA

IDSFirma IDS Scheer AG, czołowy międzynarodowy dostawca rozwiązań do zarządzania procesami biznesowymi (BPM) została zaliczona przez analityków z firmy Gartner do grupy liderów wśród producentów narzędzi do analizy procesów biznesowych (BPA) w raporcie „Magic Quadrant for Business Process Analysis Tools”.

Czytaj więcej...

PARP klientem MIS

MISMIS S.A. wygrała przetarg ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Do konkursu firma przystąpiła wspólnie z firma 4pi. W ramach projektu MIS wdroży narzędzie informatyczne, umożliwiające efektywne modelowanie i zarządzanie procesami biznesowymi – QPR ProcessGuide.

Czytaj więcej...

Software AG lider zarządzania procesami biznesowymi

SOFTWARE AGCzołowa światowa firma anlityczna Gartner ocenia, że Software AG jest liderem na rynku rozwiązań Business Process Management oraz SOA. Tak wynika z opublikowanyh wyników tzw. Magic Quadrant, który analizuje firmy dostarczające rozwiązania informatyczne pod kątem kompletności i wizji rozwiązania oraz zdolności do wdrożenia go w praktyce.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Analityka danych wciąż mało popularna

Narzędzia do analizy danych pozwalają firmom lepiej kontrolować koszty i dostosowywać ofertę do...

Internet rzeczy i chmura - na to postawi...

Firmy będą odchodzić od tradycyjnych technologii, a nowe, które będą filarami cyfrowej...

Nakłady firm na cyberbezpieczeństwo będą...

Branża zajmująca się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni w bieżącym roku spodziewa się...

Polskie banki na celowniku hakerów

Cyberprzestępcy częściej atakują Polskie banki. Tylko od początku roku odnotowano 150 prób...

Firmy na celowniku hakerów

Cyberataki starą się coraz częstsze i coraz groźniejsze. W minutę na całym świecie można...

bpsc slide panel right340x270
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • cfi vendo erp